חשד: כלא צעירה הלוקה בנפשה ותקף אותה מינית

תושב מודיעין כבן 28, שומר לשעבר במוסד לאוכלוסיות מיוחדות באזור ירושלים, נעצר בחשד שביצע עבירות מין בצעירה בת 27 ששוהה במוסד. על פי החשד הוא הזמין אותה לביתו, כלא אותה במשך יומיים - ואנס אותה. "מדובר במקרה קשה", אמרו במשטרת מודיעין. הצעירה אמרה: "רק רציתי שיבואו וייקחו אותי מכאן"

חשד: אנס צעירה לוקה בנפשה (חדשות 2)

"רציתי שרק יבואו וייקחו אותי מכאן" - כך סיפרה לחוקרי המשטרה צעירה המאושפזת במוסד לחולי נפש, שעל פי החשד נאנסה על ידי שומר לשעבר במוסד לאוכלוסיות מיוחדות באזור ירושלים, שם היא שוהה.

משטרת מודיעין ביקשה מבית המשפט להאריך בחמישה ימים את מעצרו של החשוד, צעיר בן 28, שעל פי החשד כלא את הצעירה צעירה בדירתו - וביצע בה עבירות מין חמורות. המקרה נחשף לאחר שהצעירה, בת 27, ניסתה להתאבד בביתו של החשוד באמצעות נטילת מנת יתר של תרופות, ופונתה לבית החולים.

מחקירת המשטרה עולה כי האירוע התרחש על פי החשד ביום העצמאות. החשוד, המכיר את הצעירה מעבודתו, הזמין אותה לבוא לביתו שבמודיעין, שם, כך נטען, ביצע בה את זממו.

המשטרה: מדובר במקרה קשה

"אנחנו חושדים שהוא השקה את הצעירה באלכוהול, כלא אותה ואנס אותה", אמר ראש אגף החקירות במשטרת מודיעין, רפ"ק דוד גרונין, לחדשות 2 באינטרנט.

"מדובר במקרה קשה. המתלוננת מטופלת במוסד לחולי נפש אך היא אינה מוגדרת כחולת נפש. ביחס למעשים, היא נראתה מפוחדת מאוד מעורפלת ורק אמרה: 'לא קיוויתי רציתי שרק יבואו וייקחו אותי מכאן'".

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים נוספים לצורך השלמת החקירה. החשוד מכחיש בחקירתו את המיוחס לו.