ראש משפחת פשע נעצר בחשד לרצח בנתניה

בשבוע שעבר נעצר בנו של העבריין בחשד למעורבות ברצח ארתור מטייב בן ה-22. הבוקר נלקח האב, עבריין בכיר ששמו אסור לפרסום, לחקירה לאחר שהשוטרים ערכו חיפוש בביתו. על פי ההערכות הרקע למעשה הוא מאבק על השליטה בעסקי ההימורים בעיר

עבריין בכיר תושב נתניה, המוגדר כראש ארגון פשע, נעצר הבוקר בחשד למעורבות ברצח הצעיר ארתור מטייב מנתניה לפני כשלושה שבועות. שמו של העבריין אסור בפרסום לפי צו בית משפט.

חוקרי היאחב"ל הגיעו בשעות הבוקר לביתו של העבריין בשרון וערכו בו חיפוש. לאחר מכן הוא נעצר ונלקח לחקירה משטרתית. בשבוע שעבר נעצר בנו של ראש ארגון הפשע יחד עם שלושה חבריו בחשד שהיה מעורב אף הוא ברצח של מטייב בן ה-22.

הרקע לרצח: מאבקי שליטה על עסקי ההימורים

מטייב נדקר למוות במהלך קטטה באזור התעשייה החדש בנתניה. הוא נמצא שרוע ומדמם על הרצפה בתחנת דלק, סמוך למבנה בו מתנהלים משחקי הימורים. על פי הערכת המשטרה הרקע למעשה הוא מאבקי שליטה על העסקים הלא חוקיים במקום.

צוות ניידת טיפול נמרץ שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותו של מטייב. "הגענו לזירה ומצאנו אותו למעשה ללא רוח חיים", סיפר הפראמדיק שי עטיה.

ליד הנרצח, המוכר למשטרה בתחום עבירות הרכוש, נמצא צעיר אחר כשהוא דקור בידו. "הפצוע ככל הנראה קשור לנרצח", סיפר ביום הרצח סגן מפקד תחנת נתניה, סנ"צ איתי ליברמן.