רחובות: ניסיון חיסול של סוחר בשוק; הרקע פלילי

צעיר בן 25, סוחר בשוק הסיטונאי ברחובות המוכר למשטרה, נפצע קשה ופונה לבית החולים הלילה לאחר שהמכונית המסחרית בה נהג התפוצצה. על פי החשד, המטען הופעל מטען בשלט רחוק. במשטרה מעריכים כי מדובר בניסיון חיסול חשבונות על רקע סכסוך בעולם התחתון. המשטרה פתחה בחקירת האירוע

ניסיון חיסול לפנות בוקר ברחובות: בן 25, סוחר בשוק הסיטונאי בעיר - המוכר למשטרה, נפצע באורח קשה לאחר שהמכונית המסחרית בה נהג התפוצצה.

להערכת המשטרה, מטען חבלה שהוטמן במכונית הופעל בשלט רחוק. על פי ההערכה הראשונית של חוקרי המשטרה מדובר בניסיון לפגוע באיש במסגרת חיסול חשבונות בעולם התחתון, על רקע סכסוך בשוק הסיטונאי בעיר. הפצוע ומשפחתו מוכרים למשפחה, ובמשטרה אומרים הבוקר כי מדובר ב"אירוע חמור במיוחד".

בסמוך לשעה 05:00 הלילה החריד פיצוץ עז את רחוב מנוחה ונחלה בעיר רחובות. למקום הוזעקו כוחות משטרה וצוותי מד"א שפינו את הצעיר מהמכונית כשהוא סובל מפגיעות גפיים קשות ולאחר שהעניקו לו טיפול רפואי ראשוני, העבירו אותו לבית החולים קפלן בעיר. חקירת האירוע הועברה לידי היחידה המרכזית של משטרת מחוז המרכז.

לפני כחודשיים: ניסיון חיסול אחר בשוק הסיטונאי

לפני כחודשיים אירע ניסיון חיסול נוסף בשוק הסיטונאי ברחובות, כשצעיר, בן 20, גם הוא סוחר בשוק הסיטונאי, נורה בראשו ונפצע קשה.

ובמקרה אחר: תושב מזרח ירושלים בן 22, הגיע למרכז הרפואי באשדוד כשהוא דקור בבטנו. הוא הועבר במצב קשה לטיפול רפואי בבית החולים קפלן ברחובות. המשטרה פתחה בחקירה.

אמש: חייל בן 19 נדקר ברעננה

חייל בן 19 נדקר אמש בעת ששהה בחנות ברחוב אחוזה ברעננה. צוות של מד"א ירקון פינה אותו במצב בינוני לבית החולים מאיר בכפר סבא. ככל הנראה הרקע לאירוע פלילי.

החייל, שלא היה לבוש במדים, נכנס עם חברתו לחנות במרכז קניות, בפינת הרחובות אחוזה וקרן היסוד בעיר. כמה דקות לאחר מכן נכנס אדם המוכר לצעיר ודקר אותו בידיו, בראשו ובגבו. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי החייל נדקר לאחר ריב עם חבריו סמוך למקום הדקירה.

חבריו נמלטו מהמקום והחקירה נמשכת. "הוא כבר היה בחוץ כשהגענו, מלווה בחברה שלו", אמר דהרי. "הוא סיפר לי שהוא מכיר את מי שדקר אותו, וכי מדובר ברקע אישי".