חייל בן 19 נדקר בגלל ריב עם חבריו ונפצע בינוני

החייל, שלא היה לבוש במדים, נדקר בחנות ברחוב אחוזה ברעננה ככל הנראה ע"י אחד מחבריו בגלל ריב שפרץ בינהם. הדוקר נמלט מהמקום. "הוא סיפר לי שהוא מכיר את מי שדקר אותו, וכי מדובר ברקע אישי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק שטיפל בו

חייל בן 19 נדקר; הרקע ככל הנראה פלילי (חדשות 2)

חייל בן 19 נדקר הערב בעת ששהה בחנות ברחוב אחוזה ברעננה. צוות של מד"א ירקון פינה אותו במצב בינוני לבית החולים מאיר בכפר סבא. ככל הנראה הרקע לאירוע פלילי.

החייל, שלא היה לבוש במדים, נכנס עם חברתו לחנות במרכז קניות, בפינת הרחובות אחוזה וקרן היסוד בעיר. כמה דקות לאחר מכן נכנס אדם המוכר לצעיר ודקר אותו בידיו, בראשו ובגבו. "יש לו חתכים קלים בידיים ובראש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אמיר דהרי, הפרמדיק שטיפל בצעיר, "אבל בגבו החתך עמוק יותר, שכנראה פגע בריאה שלו".

מתחקור ראשוני של המשטרה עולה כי החייל נדקר לאחר ריב עם חבריו סמוך למקום הדקירה. חבריו נמלטו מהמקום והחקירה נמשכת. "הוא כבר היה בחוץ כשהגענו, מלווה בחברה שלו", אמר דהרי. "הוא סיפר לי שהוא מכיר את מי שדקר אותו, וכי מדובר ברקע אישי".

יום העצמאות: בן 16 הותקף בדרך למנגל

מיקי בן אלי בן ה-16 היה בשבוע שעבר בדרך לקומזיץ של יום העצמאות ליד ביתו בכרמיאל, אבל את הערב הוא סיים בבית החולים בנהריה לאחר שהותקף על ידי עשרה צעירים שניסו לשדוד אותו ותקפו אותו. מצבו הוגדר בינוני והוא סבל מפגיעה בראש ובגפיים."הם חיות אדם", אמר ממיטתו בבית החולים.

התוקפים ישבו בפארק הסמוך לביתו והחלו לתקוף אותו באכזריות. גם כאשר שכב על הרצפה הם המשיכו לבעוט בו ללא הפסקה, והכל רק כדי לקחת  ממנו את הבשר שהחזיק בשקית ואת הטלפון הסלולרי. אימו שמעה את צעקותיו מרחוק והתקרבה כדי לברר האם זה בנה. התוקפים נמלטו מהמקום.