"העבריין מס' 1 בדרום" נעצר

שלום דומרני, האיש בעל "הידיים הארוכות" נעצר בתום פעילות מודיעינית מאומצת, כך אומרים היום במשטרה. יחד עם עוד 6 עצורים, חשוד דומרני בתקיפה של אבנר הררי - עבריין מוכר גם כן, בחודש שעבר. במשטרה מרוצים: "הוא רק הוציא את הראש ונעצר"

הישג למשטרה: שלום דומרני, העבריין שכונה "היעד מספר אחד של מחוז דרום", נעצר בחשד לתקיפה של אבנר הררי בחודש שעבר. יחד איתו נעצרו שישה חשודים בגין אותן העבירות.

שלום דומרני, החולש על ארגון פשע חזק בדרום, מוגדר כעבריין מסוכן עם ידיים ארוכות ונעצר לאחר פעילות מודיעינית מאומצת, כך נמסר מהמשטרה. "במהלך השבועיים האחרונים עמד נגד דומרני צו מעצר", דווח לחדשות 2 באינטרנט, "ואיך שהוא הוציא את הראש הוא נעצר". דומרני נעצר בסמוך למשרדי היאחב"ל, מה שמעלה את הסברה כי נעצר בעודו בדרכו להסגיר את עצמו למשטרה.

אבנר הררי, המותקף, גם הוא ידוע למשטרה. את רוב תקופת חייו בילה הררי במסגרות הכליאה השונות ונחשב לאחד מהמחסלים המיומנים ביותר שלעולם התחתון יש להציע. שמו של הררי נקשר עם ארגון הפשע של משפחת אברג'יל ובסוף שנת 2008 סיים לרצות מאסר של שלוש שנים על ניסיון לרצח אסי אבוטבול.

דומרני נחקר במשרדי החקירות של היאחב"ל . המשטרה, שהגדירה את מעצרו כפעילות יוצאת דופן, יכולה לרשום לעצמה הישג לא גדול, אך סמלי.