חשד: שוטרים גנבו באירוע שאבטחו

שוטרים מתחנת חיפה הועסקו בשבוע שעבר בהפנינג שערכה חברת "קוקה קולה" בחוף דור. במהלך האירוע, בזמן שמילאו את משמרת הלילה שלהם, עלה חשד לפיו גנבו קרטונים ובהם שמן שיזוף ובקבוקי שתייה של המשקה הפופולרי. המשטרה בתגובה: "התאפשר לשוטרים להשתמש במצרכים לשימוש אישי, הנושא בכל מקרה בבדיקה"

השוטרים גנבו מההפקה? (123RF, Emanuel Kaplinsky)

שוטרים חשודים שגנבו מוצרים במהלך אירוע בחוף הים: שוטרים מתחנת חיפה הועסקו בשבוע שעבר בהפנינג שערכה חברת "קוקה קולה" בחוף דור. במהלך האירוע, בזמן שמילאו את משמרת הלילה שלהם, בין חצות ל-08:00 בבוקר, עלה חשד לפיו דווקא השוטרים גנבו קרטונים ובהם שמן שיזוף ובקבוקי שתייה של המשקה הפופולרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי החקירה עולה שקב"ט של חברת "קוקה קולה" שנכח במקום העיד כי בשעה 01:30 בלילה, נכנס קצין משטרה לחדר ההפקה ויחד עם שוטר נוסף - הם גנבו קרטונים של המשקה. חצי שעה לאחר מכן, הם נכנסו שוב לחדר ההפקה וגנבו בקבוקים נוספים.

כשגניבה שלישית עמדה להתרחש, יצר הקב"ט קשר מיידי עם תחנת משטרת זכרון יעקב, שגם שוטריה נכחו במקום, ודיווח על הגניבה שבוצעה על ידי קצין ושוטר - כך עולה מהחקירה. מפקדת המשטרה המקומית הנחתה את רכז הסיור של תחנת זכרון יעקב לפעול בנדון, אלא שנראה שבתחנה די ניסו להשתיק את העניין.

קצין הסיור של תחנת זכרון יעקב יצא למקום האירוע על מנת לבדוק אם הטענות כלפי הקצין והשוטר נכונות - אלא שאותו קצין שוחח עם קב"ט החברה עם הגעתו וביקש ממנו שלא יעשה בלגן, כיוון ש"אנשים עלולים להסתבך".

מהמשטרה נמסר כי "בעת אירוע הפנינג המוני, אפשרה ההפקה לשוטרים שעבדו במקום להשתמש לצורכם האישי בשמן השיזוף ובבקבוקי השתייה. בכל אופן, למען הסר ספק, ולמען שמירה על ניקיון כפיים של השוטרים המועסקים בשכר, העבירה המשטרה את המקרה לבדיקת נוספת של מח"ש".

ממח"ש נמסר בתגובה כי התלונה הועברה אליהם והתיק נבדק.