אישום: שדד 4 חנויות בלילה אחד

תושב פתח תקווה הואשם ששדד 4 חנויות נוחות בתחנות דלק שונות באזור חולון, תוך שהוא מסתייע בשני נהגי מוניות שהסיעו אותו ליעדיו. אחד הנהגים, שלא ידע על מעשיו של הנאשם, סייע למהלך החקירה עד למעצרו של הנאשם. צפו בתיעוד מעשי השוד

ארבעה מעשי שוד בלילה אחד: כתב אישום הוגש נגד גבר בן 26 בגין ביצוע שוד בארבעה חנויות נוחות בתחנות דלק שונות בחולון לפני כשבועיים וחצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשם המתגורר בפתח תקווה, גייס נהג מונית בכדי לבצע את המעשים. הנהג שלא ידע על תכניותיו של החשוד, הסיע אותו לבקשתו ממקום למקום כך שבמהלך אותו הלילה ביצע שלושה מעשי שוד. לאחר מכן נעזר החשוד בשירותיו של נהג מונית נוסף בכדי לבצע את השוד הרביעי.

במקרה הראשון, נכנס החשוד לחנות נוחות בתחנת דלק באזור חולון, ושדד באיומים בירות וכסף שהיה בקופת החנות. לאחר מכן, שב החשוד על מעשיו שלוש פעמים נוספות בתחנות דלק באזור. מעשיו של החשוד תועדו במצלמות האבטחה שהוצבו בחנויות השונות.

צוות חקירה מיוחד שהקימה המשטרה הצליח לדלות את פרטי המונית שבא נסע החשוד. לאחר מכן התברר כי החשוד ניהל שיחה על חייו עם נהג המונית, ופרטים אלו סייעו בחקירה. הנהג, שלא ידע על מעשי השוד, סייע אף הוא לחוקרים ומסר להם את כל מה שזכר מאירועי אותו לילה. כל אלו הובילו לחשיפת זהותו של החשוד. בשלב זה בלשי המשטרה הגיעו אל דירת זוגתו של החשוד בחולון, בה מצאו בין היתר פרטי לבוש באמצעותם ביצע את מעשי השוד ואיתם נצפה בסרטוני האבטחה.

בתחילת החודש נעצר החשוד ובית משפט השלום האריך את מעצרו. הבוקר (חמישי) הוגשו כתב אישום נגד החשוד ובקשה למעצר עד תום ההליכים.