חשד: בני 13 רוצצו ראשי חתולים

שני נערים עוכבו לחקירה בחשד להתעללות קשה בגורי חתולים בבאר שבע. המשטרה חקרה את השניים בעקבות פוסט שהעלתה עדת ראייה למקרה. "ראיתי אותם זורקים אבנים ויורים עם אקדח אוויר", סיפרה לחדשות 2 Online. "היה נראה שהם מנסים לפגוע באמא עם הגורים שלה"

"זרקו אבנים וירו ברובה אוויר"

המשטרה עיכבה היום (רביעי) לחקירה שני נערים בני 13 בחשד להתעללות קשה בגורי חתולים בבאר שבע. "ראיתי אותם זורקים אבנים ויורים עם אקדח אוויר", סיפרה אינה לחדשות 2 Online"היה נראה שהם מנסים לפגוע באמא עם הגורים שלה".חקירת המשטרה נפתחה בעקבות פוסט בפייסבוק שכלל תמונות קשות של פגרי החתולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אינה חזרה מקניות לדירתה בשכונה יא' בבאר שבע כשראתה נער בכניסה לבניין שובר מראות וקירות. לאחר שניגשה אליו וביקשה ממנו שיפסיק עם המעשים, לטענתה הגיעו שני חברים של הנער, והחלו לזרוק עליה אבנים.

"ראיתי אותם זורקים אבנים ויורים עם אקדח אוויר על חתולים", מספרת אינה בשיחה עם חדשות 2 Online. "מיד התקשרתי למשטרה, אך אף אחד לא הגיע. התקשרתי שוב, אמרו לי שבא מישהו ואין כלום. אני בטוחה שלא שלחו".

אחד מפגרי החתולים

לאחר שהתרשמה שבמשטרה לא פעלו כדי למצוא את הנערים האשמים, פרסמה יחד עם בעלה פוסט בפייסבוק עם התמונות הקשות. לטענת אינה, רק כאשר הועלה הפוסט ובעקבותיו הגיעו תלונות נוספות, החלו במשטרה בבדיקת האירוע.

"הבנתי שהיום, אחרי הלחץ הזה, יצאו לחפש את הילדים ותפסו שניים מהם", מספרת אינה. "זה היה מאוד מתסכל לראות ילדים שיוצאים לעשות בלאגן והמשטרה לא מגיעה כשקוראים לה".

במשטרה אומרים כי בעקבות תלונה שהוגשה אתמול במשטרה על ידי תושבת העיר באר שבע אודות התעללות קשה בגורי חתולים, נפתחה חקירה והחלו בביצוע פעולות חקירה גלויות וסמויות לאיתור חשודים.

הבוקר איתרו חוקרי הנוער של משטרת ישראל שני נערים בני 13 תושבי באר שבע בחשד שהם אלה שביצעו את המעשה והעבירו אותם לחקירה ביחידת הנוער .
"מדובר באירוע חמור מאוד ומיד עם קבלת התלונה החלו בביצוע פעולות לאיתור החשודים והעברתם לחקירה". נמסר מהמשטרה. "ננקוט אפס סובלנות כלפי אירועים מעין אלה ונביא למיצוי הדין עם המעורבים".