הפוסט האחרון של החשוד בדקירת גרושתו: "עזרו לי לראות את בתי התינוקת"

הבוקר מת בתאונת דרכים אדם שרגעים ספורים קודם לכן דקר את גרושתו ואת אמה. בפוסט שפרסם יומיים לפני התקיפה האשים את אשתו בנקמנות. פרטי המקרה מתבררים: כך פעלה המשטרה על מנת להרחיק את הבעל לשעבר ולקחה את נשקו ממנו

ארכיון (דוברות מד"א)

פרטי הסכסוך שהסתיים בדקירה נחשפים: הבוקר (רביעי) תקף גבר כבן 30 במעלה אדומים את גרושתו בת ה-33 ואת אמה בת ה-53, בעקבות ריב על משמורת. לאחר שדקר אותן ופצע אותן, הוא נמלט בנסיעה ברכב שאינו שלו - ומת בהתנגשות עם משאית. רק שלשום פרסם פוסט בו זעם על היחס של גרושתו, שמאושפזת כעת במצב בינוני, כלפיו: "למה גרושתי עושה את זה, למה הנקמנות הזו, מה עשיתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר כתב כי "כנראה שה' כבר לא שומע אותי, אני זמן רב כבר לא ראיתי והרגשתי את התינוקת המתוקה שלי, תעזרו לי". בבקשת העזרה מחבריו כתב החשוד: "את הכסף החזרתי, את הרכוש היא לקחה, את הלב היא פירקה - והכל בחסות המדינה והמשטרה".

במשטרה מנגד מדגישים כי מהפוסט שפרסם החשוד לא ניתן היה להתרשם שהוא התכוון לפגוע בגרושתו: כמו כן עולה כי היחס כלפי החשוד בחודשיים האחרונים, מאז החל הסכסוך בין השניים, היה נוקב ותקיף אף יותר מכפי שמחייב החוק.

זירת התאונה, הבוקאר (מד"א)

מיד לאחר התלונה הראשונה של הגרושה הוחלט במשטרה לקחת מהאיש, שהועסק על ידי חברת אבטחה פרטית ושמר על מבנה המשטרה במעלה אדומים, את נשקו האישי. הדבר הוביל בדיעבד לפיטוריו. לאחר מכן, בעקבות תלונות שהוגשו על אלימות מצדו כלפי גרושתו, הוא נעצר והובא פעמיים לבית המשפט ששחרר אותו.

בתקופה האחרונה האישה הוציאה צו הגנה מבית משפט, והמשטרה אף הוציאה לו צו הרחקה. כמו כן עולה מהחקירה כי עד שהתקבל האיש לעבודתו לא הוגשה שום תלונה נגדו. גרושתו של החשוד עדיין מאושפזת במצב בינוני בבית החולים הדסה הר הצופים, ואמה מטופלת במצב קל-בינוני בבית החולים הדסה עין כרם. בתם של החשוד וגרושתו הושארה בבית ולא נפגעה במהלך העימות האלים.

הדיווח הראשוני על האירוע התקבל סמוך לשעה 7:00. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה החלו להעניק טיפול רפואי לשתי הנשים. לאחר כשעה דווח על תאונת דרכים קטלנית בכביש 31, ומבירור קצר עלה כי מדובר בחשוד בדקירה.

בוריס מנטו, פאראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין משאית ורכב פרטי. מעוצמת ההתנגשות נהג הרכב הפרטי נלכד ברכבו בשולי הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא רוח חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח בתוך זמן קצר. נהג המשאית נבדק בשטח ולא נזקק לפינוי לבית חולים".