דקר 2 נשים, נמלט – ונהרג בתאונה

תושב מעלה אדומים שנחשד כי דקר ופצע קשה הבוקר את גרושתו ואמה – נמלט מהמשטרה במכונית שאינה שייכת לו. זמן קצר לאחר מכן, הוא התנגש במשאית בכביש 31 סמוך לערד ונהרג במקום

זירת התאונה, הבוקאר (מד"א)

תקף את בת זוגו לשעבר, נמלט - ונהרג בתאונה: אם ובתה הותקפו הבוקר (רביעי) בשכונת נופי הסלע במעלה אדומים, ככל הנראה על ידי בן זוגה לשעבר של הבת. הבת נפצעה באורח קשה והאם בינוני. החשוד בדקירתן של השתיים נמלט במכונית ולאחר זמן קצר נהרג בתאונה באזור ערד, כשהתנגש במשאית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדיווח הראשוני על האירוע התקבל סמוך לשעה 7:00. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה החלו להעניק טיפול רפואי לשתי הנשים. אחת מהן, אישה בת 33, פונתה במצב קשה לבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים עם פציעה חודרת בפלג גופה העליון.

אמה של האישה, בת 53, פונתה במצב בינוני להדסה עין כרם עם פציעה חודרת בפלג גופה העליון. השוטרים שהגיעו לזירה החלו בסריקות אחר החשוד. מהמשטרה נמסר כי החשוד בדקירה הוא בן זוגה לשעבר של הבת, שנמלט מהזירה.

ארכיון (דוברות מד"א)

מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בתושב מעלה אדומים שעבד בעבר כמאבטח בחברת אבטחה בתחנת המשטרה במעלה אדומים. הוא ניסה בשבועות האחרונים לפגוע בגרושתו כמה פעמים,  נעצר בעקבות כך, אקדחו נלקח ממנו והוא פוטר מעבודתו. הגרושה הוציאה נגדו צו הגנה, אבל זה לא מנע ממנו להגיע הבוקר לבית גרושתו. הוא דקר אותה ופצע אותה קשה, ופצע גם את אמה.

עוד עולה מהחקירה כי החשוד השאיר בבית את בתם התינוקת לבד, ונמלט עם רכב שככל הנראה לא שייך לו. זמן קצר לאחר מכן התקבל דיווח על התנגשות בין רכב למשאית בין ערד לחתרורים בכביש 31, והתברר כי הפצוע בתאונה הוא החשוד. מותו נקבע בזירה.

בוריס מנטו, פאראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין משאית ורכב פרטי. מעוצמת ההתנגשות נהג הרכב הפרטי נלכד ברכבו בשולי הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא רוח חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח בתוך זמן קצר. נהג המשאית נבדק בשטח ולא נזקק לפינוי לבית חולים".