חשד: אנס את בתו החורגת בת ה-11

ביום חמישי יוגש כתב אישום חמור נגד תושב השפלה, החשוד שביצע מעשי אונס רבים ומעשים מגונים בבתו החורגת, בת ה-11. סבתה של הילדה היא שהגישה את התלונה במשטרה לפני כחודש, והאב, שהכחיש בתחילה את החשדות, הודה בכמה מהמקרים

אילוסטרציה (123RF)

גבר תושב השפלה חשוד בביצוע מעשי אונס ומעשים מגונים בבתו החורגת בת ה-11. הוא נעצר כבר לפני כחודש וביום חמישי צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בלוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סבתה של הילדה הגישה תלונה במשטרת מרחב השפלה הוא נחקר בחשד שביצע מעשי אינוס ומעשים מגונים בכ-35 מקרים שונים. בחקירתו הראשונית הוא הכחיש את החשדות הקשים נגדו.

הילדה נחקרה על ידי חוקרת ילדים וסיפרה על כך שמגיל 10 עברה כמה מקרים קשים בהם האב החורג אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים.

בהמשך, לאחר ביצוע פעולות חקירה שונות על ידי חוקרי משטרת ישראל, הודה הגבר במספר מקרים בהם אנס את הילדה וביצע בה מעשים מגונים. שלשום הוגשה לבית משפט הצהרת תובע עם כוונת הפרקליטות של מחוז מרכז להגיש נגדו כתב אישום, וגם בקשה לעצור אותו עד תום ההליכים.

עו"ד יהורם מלכה

עו"ד יהורם מלכה, המייצג את האב, אמר בתגובה: "החשוד מכחיש את כל העבירות המיוחסות לו, שיתף פעולה לאורך כל החקירה ואף הציג את גרסתו. לטענתו האישה והסבתא הן אלה שעומדות מאחורי טענות השווא. הילדים הם הדבר היקר בחייו ועלילת הכזב תתבהר בבית המשפט".