הגופה לא נמצאה, נעצר חשוד ברצח

לפני 5 שנים נרצח העבריין ג'ורדן אזולאי וגופתו טרם נמצאה. בלילה עצרה המשטרה חשוד במעשה, שככל הנראה ביצע את הרצח על רקע מאבק פנימי בתוך ארגון פשיעה. 4 חשודים נוספים נעצרו בחשד למעורבות

ארכיון (חדשות 2)

הותר לפרסום כי המשטרה עצרה חמישה חשודים ברצח העבריין ג'ורדן אזולאי, שנעלם לפני 4 שנים. אחד מהעצורים הוא החשוד המרכזי ברצח אזולאי ומעצרו הוארך ב-11 ימים. מעצרו של חשוד נוסף, אחיו של החשוד הראשון, הוארך ב-11 ימים גם הוא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האח חשוד במעורבות בשני מעשי רצח. אחד מהם הוא של העבריין ג'ורדן אזולאי. כמו כן, הוא חשוד במעורבות ברצח העבריין איציק גפן בנובמבר 2011 בחולון. בשני מעשי הרצח, לדעת חוקרי היחבא"ל, האחים החשודים לא ביצעו את מעשי הרצח, אך היו מעורבים בתכנונם ובהוצאתם לפועל. החוקרים סבורים שהאחים היו מעורבים ברצח על רקע מאבק פנימי בתוך ארגון הפשיעה אליו השתייכו.

זמן קצר לאחר הארכת מעצרם של האחים, האריך בית משפט השלום בראשון לציון גם את מעצרו של חשוד שלישי שנעצר הלילה, ב-11 יום. הוא חשוד ברצח העבריין שרון מזרחי בספטמבר 2012 בבת ים. חוקרי היחבא"ל טענו בבית המשפט כי החשוד היה מעורב תחילה בניסיון הרצח של מזרחי ואחר כך ביצע את הרצח עצמו.

פרקליטו של החשוד, עו"ד נס בן נתן, טען כי כבר לפני שנה וחצי נעצר החשוד הזה, נחקר במשך כמה שבועות - ושוחרר בלא כלום. אולם לדעת חוקרי היחבא"ל, השתנו מאז הנסיבות והתווסף חומר חדש. בית המשפט קיבל את הטיעון והאריך את מעצרו.

בתוך כך, נמשך הדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם של שני חשודים נוספים שנעצרו הלילה בחשד למעורבות בשני מעשי רצח. ככל הידוע, בידי החוקרים עד מדינה שהיה אחד מחברי הארגון שהפליל את החשודים.

בהכנת הידיעה השתתף עזרי עמרם.