חשד לרצח במהלך קטטה בתל אביב

כוחות משטרה ורפואה הוזעקו לרחוב מטלון בתל אביב, בו נמצא נתין זר כבן 25 עם חבלות רבות בגופו. מותו של האיש נקבע במקום, והמשטרה פתחה בחקירה

ארכיון (דוברות מד"א)

המשטרה חוקרת מוות של נתין זר, טרם נעצרו חשודים: הבוקר (שבת) דווח למשטרה על קטטה ברחוב מטלון בתל אביב. כוחות משטרה שהוזעקו למקום איתרו במקום גבר כבן 25 עם חבלות בגופו כשגורמי רפואה קבעו את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממד"א נמסר כי הדיווח הראשוני התקבל בשעה 05:48 לפנות בוקר: חובשים ופרמדיקים שהוזעקו לזירה העניקו לצעיר טיפול רפואי וקבעו את מותו לאחר שמאמצי ההחייאה כשלו.

המשטרה פתחה בחקירה, וטרם נעצרו חשודים בפרשה. מבירור ראשוני עולה כי מספר זרים יצאו ממועדון סמוך, וככל הנראה על רקע סכסוך קודם החלה קטטה בין כמה מהם.

תוך זמן קצר הגיעו מספר קריאות למוקד המשטרה: כשהגיעו השוטרים וצוותי הרפואי, הם מצאו אדם בשנות ה-30 לחייו עם חבלות קשות ופציעות בפלג הגוף העליון. גופתו של האדם, שזהותו טרם התבררה, הועברה למכון לרפואה משפטית והמשטרה תרה אחר המעורבים בקטטה

אמש נפצעו שלושה בני אדם באורח קל מדקירות במהלך קטטה שאירעה בשדרות צה"ל בקריית גת. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לשלושת הפצועים, בשנות ה-20 לחייהם, ופינו אותם לבית החולים ברזילי באשקלון.