חשד: חוקר משטרה תקף אישה שדרסה את בנו

תושבת הכפר סמיע שבגליל טוענת כי זמן קצר לאחר שדרסה ילד ופצעה אותו קל, התנפל עליה אביו, חוקר בימ"ר צפון, הכה אותה באת חפירה והשחית את רכבה. בעלה: "מישהו מנסה לקבור את הסיפור הזה". מח"ש: התיק בחקירה

רונית ח'טיב, תושבת כפר סמיע שבגליל, דרסה ילד בזמן שנסעה לאסוף את אחיינה מבית הספר לפני כשבועיים. אנשים רבים הגיעו לזירת התאונה והיא לא ידעה מה מצבו. בשלב זה הגיע לטענתה אביו של הילד, חוקר בימ"ר צפון, תקף אותה והשחית את רכבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חשבתי בהתחלה שהילד מת", שחזרה רונית בשיחה עם חדשות 2 Online. "פתאום אני רואה מישהו, שבדיעבד התברר לי שזה אביו של הילד. הוא הגיע עם את חפירה, החל להכות באוטו ולהרוס אותו. הייתי מאוד מפוחדת ומבוהלת, לא ידעתי מה לעשות".

"אם הילד אכן היה מת, היה מגיע לי למות", המשיכה. "היום כשהבנתי שהוא נפצע קל, ואחרי כל מה שעברתי אני חושבת שהאיש שתקף אותי - מבלי להבין את כל העובדות - צריך לבוא על עונשו".

"החשוד בתקיפה מתנהל כרגיל"

על פי עדותם של רונית ובעלה מוחמד, איש שב"ס, האדם שלטענתם תקף, הוא על פי החשד חוקר בימ"ר צפון. "הגעתי לזירה וראיתי את אשתי מוטלת מאחורי הרכב", אמר. "היה דם על גופה, סימני אלימות על ראשה, סימני גרירה וקריעה על מכנסיה".

"ניסיון לקבור את הסיפור", בני הזוג ח'טיב

"מה שמעצבן אותי זה ששוטר שכזה, בן אדם שפוי, עורך דין שנמצא בימ"ר, תקף את אשתי והמשטרה נותנת לו להנתנהל כאילו הכול כרגיל", אמר מוחמד. "אשתי שהיא הקורבן, נמצאת כבר שבועיים מחוץ לכפר, מפוחדת ומבוהלת, חוששת לחזור לבית בעקבות הטארומה. אנחנו לא נשתוקעד שמי שתקף את אשתי יבוא על עונשו".

בני הזוג אף טענו התאונה עצמה לא נחקרה, למרות שחלפו יותר משבועיים מאז ההתרחשות. "עד היום לא נגבתה שום עדות מאשתי והיא לא נחקרה. המצב גורם לי לחשוד שמישהו מנסה לקבור את הסיפור הזה", אמר מוחמד.

בנוסף נודע כי רק לפני יומיים זומנה האישה לתת עדות במחלקה לחקירות שוטרים בנוגע לטענותיה בדבר תקיפתה בידי חוקר המשטרה. החוקר עצמו לא נחקר ולא נתן עדות בעניין זה.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "התיק הועבר למח"ש ולכן אין ביכולתנו להגיב".

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר בתגובה: "מח"ש חוקרת המקרה".