חשד לרצח: נדקר מחוץ לבית הכנסת

גבר כבן 28 נדקר בשעות הבוקר מחוץ לבית כנסת בקריית מלאכי. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי, אך נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה, ומסתמן כי הדקירה על רקע פלילי. במקביל נבדק גם החשד לרצח נוסף במעלות, לאחר שאישה בת 65 נמצאה ללא רוח חיים בדירה כשסימני אלימות על גופה

חשד לרצח (ארכיון) (חדשות 2)

חשד לרצח בקריית מלאכי: גבר כבן 28 נכנס לבית כנסת בעיר בשעות הבוקר (חמישי), וסיפר לנוכחים כי נדקר. חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום מיהרו להגיע למקום והעניקו לו טיפול רפואי מיידי, אולם לאחר מאמצי החייאה נאלצו לקבוע את מותו. מספר שעות לאחר מכן התגלתה גופתה של אישה בת 65 בדירה במעלות כשסימני אלימות עם גופה. המשטרה פתחה בחקירה ובודקת את החשד לרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כשהגענו, ראינו גבר שוכב מחוסר הכרה עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון, ללא דופק ונשימה", סיפרו פראמדיקית מגן דוד אדום רוית מרטינז והחובש יוסי סמאדג'ה, "הענקנו לו טיפול רפאוי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות, שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו במקום". המשטרה החלה בחקירת האירוע, כאשר מבדיקה ראשונית מסתמן כי מדובר ברצח על רקע פלילי.

בהמשך דווח על גבר נוסף שככל הנראה היה מעורב באירוע, לאחר שנמצא חבול קלות בפלג גופו העליון בדירה בסמוך לאירוע הדקירה. הגבר סירב לשתף פעולה ולא איפשר לשוטרים להיכנס לדירתו, ומשכך הוזעקו למקום כוחות כיבוי אש שפרצו לדירתו.

החשוד במעורבות במקרה נעצר ונלקח לחקירה בתחנת משטרת קריית מלאכי, לאחר שחובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני. חוקרי הזיהוי הפלילי נשארו בזירת האירוע על מנת לאסוף ממצאים להמשך החקירה.