חשד: כלא בכלוב וביצע מעשה סדום

אתגר מויאל, משורר מאזור המרכז, נעצר בחשד שאנס אישה עמה היה בעבר בקשר, לאחר שנעל אותה בביתו ותקף אותה מינית. בית המשפט האריך את מעצרו ב-3 ימים לאחר שנקבע כי יש חשד סביר שביצע את המעשים המיוחסים לו, חרף הכחשתו את הדברים. "היא נעלבה מאיך שנפרדנו", טען מנגד

אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד למקרה אונס מזעזע באזור המרכז: משורר בשם אתגר מויאל נעצר בשבוע שעבר בחשד שביצע מעשה סדום באישה שהיה עימה במערכת יחסים, ונעל אותה בביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרשה החלה כשמויאל נעצר בחשד שנכנס לדירתה של אישה אחרת, מכרה שלו, ונגע בפניה בעודה ישנה. הסיפור התפרסם בעיתון "הארץ", והמתלוננת פנתה בעקבות קריאתו לעובדת סוציאלית. בעקבות השיחה עימה היא החליטה להגיש תלונה במשטרה.

על פי החשד, המתלוננת הגיעה לביתו של מויאל, ושם הוא נעל אותה נגד רצונה ובעל אותה בתוך כלוב. לאחר התלונה השנייה הוחלט בבית המשפט היום להאריך את מעצרו של מויאל בשלושה ימים, לאחר שנקבע כי קיים חשד שביצע את המעשים המיוחסים לו.

החשוד מצידו הכחיש את המיוחס לו מכל וכל, וטען כי המעשים בוצעו בהסכמה מלאה. "בבית המשפט הוא פנה אל השופטת והסביר: "נפרדנו בצורה לא נעימה, זה פגע בי, היא נעלבה מאיך שנפרדנו. עצבן אותה ששכבתי עם עוד בנות".

‎עורך דין אייל שמחוני מהסנגוריה הציבורית שמייצג את החשוד אמר כי "הקשר היה הדדי ובהסכמה בין שני מבוגרים. תלונתה היא ניסיון להתנקם בו על רקע סכסוך שהיה ביניהם בעקבות כמה משפטים לא יפים שאמר לה".