החשוד ברצח מחולון נמצא ללא רוח חיים

אחרי מצוד שנמשך כיממה נמצאה באתר בנייה בר"ג גופתו של אלפונסו עזריה, בן 63 החשוד כי רצח בדקירות את מאיר שנטובי בחולון ונמלט. המשטרה ניהלה סריקות נרחבות והבוקר איתרה את גופתו לאחר שכנראה שם קץ לחייו

סוף למצוד בגוש דן אחר החשוד ברצח: משטרת ישראל הודיעה הבוקר (ראשון) כי אלפונסו עזריה, תושב חולון בן 63 שהוגדר כחשוד ברצח בחולון, נמצא ללא רוח חיים. אתמול על פי החשד רצח עזריה את מאיר שנטובי בחולון, ומשם נמלט לאזור תל אביב. הבוקר נמצאה גופתו ברחוב המעיין ברמת גן. פרטי המקרה נבדקים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה ובמד"א התקבל דיווח על פועל שנפל מבניין ברמת גן, וכאשר כוחות המשטרה הגיעו לזירה התברר כי מדובר בעזריה. כוחות מד"א ניסו לבצע בו פעולות החייאה, אך ללא הצלחה. עובדים שהגיעו הבוקר לאתר הבנייה ברחוב המעיין בעיר אמרו כי אלפונסו עזריה ככל הנראה קפץ מהמבנה.

גופתו נמצאה. אלפונסו עזריה (משטרת ישראל)

עזריה הוגדר כחשוד לאחר שגופתו של גבר נמצאה ברחוב הר הצופים בחולון. גופתו של הגבר, מאיר שנטובי בן ה-57, אותרה כשהיא דקורה ומתבוססת בשלולית דם. על פי החשד, עזריה היה מכר של שנטובי. במשטרה עדיין לא יודעים מה הרקע לסכסוך בין שני החברים, אך לטענת קרובי משפחה היה מתח בין השניים.

@003

מהמשטרה נמסר כי הוקם צוות חקירה מיוחד, וכי נסיבות האירוע נבדקות. עוד הודיעו כי שנטובי שנדקר למוות ונמצא בדירה בחולון הוגדר כיממה לפני כן כנעדר, לאחר שאבדו עקבותיו.

אתמול דווח כי עזריה נראה לאחרונה מתחת למחלף ההלכה על נתיבי איילון בתל אביב, כשהוא לבוש בחולצה כחולה מכופתרת ומכנסי ג'ינס.