חשד: חתנו של רמי לוי שיחד שוטר

פרסום ראשון: שני חוקרים פרטיים שמינה החתן, אופיר אטיאס, שיחדו על פי החשד שוטר בתמורה למידע על עובד הרשת לשעבר, אלקי אלון, שהתלונן במשטרה נגד לוי. השוטר, אטיאס ושני החוקרים הפרטיים נחקרו באזהרה

(פלאש 90)

בנוסף לחקירה במשטרת ירושלים שכבר מתנהלת נגד בכירי רשת רמי לוי, מתברר כי מתנהלת חקירה נוספת גם במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בחשד להוצאת מידע ממחשב משטרתי לצורך שימוש נגד אלקנה (אלקי) אלון, מי שחשף את החשדות על רמי לוי ואנשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עיקרה של הפרשה הזו הוא בעימות בין אלקי אלון, לשעבר מנהל פעילות הסלולר בחברה, לבין רמי לוי ובכירים נוספים. על פי החשד, שני חוקרים פרטיים שמינה חתנו של רמי לוי, אופיר אטיאס ששימש גם כאחראי על הפרוייקטים ברשת, שילמו שוחד לשוטר ותיק במשטרת פ"ת. בתמורה, הוציא השוטר ממחשב המשטרה את כל המידע שיש במשטרה על אלקי אלון והעביר את התיק לחוקרים הפרטים מטעם אטיאס.

כל הארבעה - השוטר, אטיאס ושני החוקרים הפרטים, נחקרו באזהרה בחשד לעבירות של מתן וקבלת שוחד, פגיעה בפרטיות והפרת אמונים. השוטר נשלח למעצר בית לאחר שהתברר שאין זו הפעם הראשונה שהוא מעביר מידע לחוקרים פרטיים תמורת שוחד. חקירת הפרשה כעת בשלבי סיום במח"ש וההערכה היא, שגם כאן מתגבשת תשתית ראייתית להגשת כתבי אישום.

מפרקליטו של אופיר אטיאס, עורך הדין גדי טל נמסר בתגובה: "אופיר אטיאס מכחיש ביצוע כל עבירה. אלמלא היה מדובר במר אטיאס, ספק אם מישהו היה טורח להדליף את קיומה של החקירה הזאת, שתסתיים בלי שום ממצא נגד אטיאס".