מצוד בגוש דן אחר החשוד ברצח

שעות ספורות לאחר שגופת גבר נמצאה עם סימני דקירה בדירה בחולון, פתחה המשטרה בחיפושים נרחבים אחר החשוד ברצח - אלפונסו עזריה, תושב העיר בן 63. החשוד נראה לאחרונה מתחת למחלף ההלכה על נתיבי איילון

מצוד אחר החשוד (משטרת ישראל)

משטרת ישראל הודיעה היום (שבת) כי היא מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר החשוד ברצח בחולון הבוקר. החשוד הוא אלפונסו עזריה, תושב חולון בן 63.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה מסרו עוד כי עזריה נראה לאחרונה מתחת למחלף ההלכה על נתיבי איילון בתל אביב, כשהוא לבוש בחולצה כחולה מכופתרת ומכנסי ג'ינס. גובהו 1.78 מטר, עיניו חומות ושיערו קצר בצבע חום. במשטרה ביקשו כי כל היודע דבר על מקום הימצאו יתקשר למוקד 100 של המשטרה או לטלפונים 03-5555222 או 03-5027911.

גופתו של גבר נמצאה הבוקר בדירה ברחוב הר הצופים בחולון. גופתו של הגבר, בן 57, אותרה כשהיא דקורה ומתבוססת בשלולית דם. קיים חשד לרצח, אך עדיין לא ברורות נסיבות המקרה.

מהמשטרה נמסר כי הוקם צוות חקירה מיוחד, וכי נסיבות האירוע נבדקות. במסגרת החקירה, מתבצעות סריקות אחר חשוד במעורבות ברצח, תושב חולון בן 63, שעל פי החשד היה מכר של הנרצח.

במשטרה הודיעו כי הגבר שנדקר למוות ונמצא הבוקר בדירה בחולון הוגדר לפני כיממה כנעדר, לאחר שאבדו עקבותיו. במשטרה אף יודעים על סכסוך שהתפתח בין הנרצח לבין המכר החשוד ברציחתו.