חשד לפשע שנאה נגד סטודנטית ערביה

כשחזרה גאדא דרוויש למכוניתה בתום יום לימודים במכללה בירושלים היא גילתה כי כל הגלגלים נוקבו וכי כתובות נאצה רוססו על הרכב. "אני מחנכת בכיתה ג', רק לסובלנות. אני לא מבינה למה לעשות דבר כזה", אמרה לחדשות 2 Online. במשטרה פתחו בחקירה

המכונית של דרוויש, אתמול

האם בוצעה פעולת "תג מחיר" נגד סטודנטית ערביה מירושלים? גאדא דרוויש, סטודנטית לתואר שני במכללת דוד ילין בירושלים, חזרה אתמול (שלישי) למכוניתה אחרי יום לימודים במכללה, ומצאה את ארבעת גלגלי המכונית מנוקבים. בנוסף, הכתובת ת"מ על הרכב, ככל הנראה ראשי תיבות של "תג מחיר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חניתי בסמוך לבתים בשכונה, כי לא תמיד יש חנייה במכללה", סיפרה דרוויש לחדשות 2 online. "זו לא הפעם הראשונה שאני חונה שם. כשחזרתי אחרי הלימודים מצאתי את כל הגלגלים מפונצ'רים. רואים שמישהו חיבל בהם בכוונה עם סכין חדה. התקשרתי למשטרה מיד, וכשהם באו אמרו שלא בטוח שמדובר בתג מחיר אבל זה נראה כמו הסימנים שלהם".

דרוויש סיפרה כי בתחילה חשבה שאכן מדובר רק בתקר בגלגל. "הייתה איתי חברה נוספת שישר חשדה שמדובר בפעולת תג מחיר", שחזרה. "פניתי גם למכללה וראש המחלקה כתב עבורי מכתב גינוי ושלח לכל הסטודנטים. אני נגד אלימות מכל סוג שהוא, מצד ערבים ומצד יהודים. אני מחנכת בכיתה ג', רק לסובלנות ולחיים משותפים. אני לא מבינה למה לעשות דבר כזה".

במשטרה דיווחו כי התקבלה תלונה ובנושא נפתחה חקירה לבירור הנסיבות. עוד נמסר כי כל כיווני החקירה האפשריים נבדקים.