פ"ת: נערים תקפו שוטרים באבנים, 10 נעצרו

שוטרים שהגיעו לגינה ציבורית בעיר בעקבות תלונות על רעש והשחתה מצד חבורת נערים, שככל הנראה שתתה משקאות אלכוהוליים, ביקשו לפנות את הקטינים. לאחר שסירבו ניסו השוטרים לבצע מעצר ובמקום פרצה קטטה אלימה שכללה השלכת אבנים על הניידות. שוטרת נפצעה קל בראשה

שברו את שמשת הניידת

שוטרים שהגיעו בלילה (שבת) לגינה ציבורית בפתח תקווה, בעקבות תלונות תושבים על רעש וונדליזם מצד חבורת נערים, הותקפו באלימות על ידי כמה מהם, שזרקו אבנים על הניידות. שוטרת נפצעה קל בראשה מאבן, עשרה קטינים נעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ניידת שיטור עירוני ובה שוטר ושוטרת הייתה הראשונה להגיע למקום והשוטרים נתקלו בחבורת הנערים שנראו שתויים וליד בקבוקי אלכוהול. במשטרת פתח תקווה אומרים כי הניידת הראשונה הזעיקה תגבורת ולמקום הגיעו עוד מספר ניידות.

10 קטינים נעצרו

לטענת המשטרה, הנערים סירבו להתפנות וכשהשוטרים ניסו לעצור אחד מהם, התפתחה במקום קטטה אלימה במהלכה החלו הנערים לרגום באבנים את הניידות. שוטרת ספגה אבן בראשה ונפצעה קל ו9 קטינים נעצרו במקום. קטין נוסף, שהוא החשוד המרכזי בפציעת השוטרת נעצר כמה שעות מאוחר יותר.

לטענת השוטרים כל ניסיון ליצור קשר עם בני המשפחה של הקטינים שנעצרו לא צלחו והם סירבו למסור פרטים מזהים. בכוונת המשטרה להביא חלק מהנערים לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט בחשד לתקיפת שוטרים, הכשלת שוטר במילוי תפקידו וגרימת נזק.