הנרצחת לחברתה, יומיים לפני הרצח: "תציצי אם הוא ליד הבית"

אנסטסיה רוסנוב, שנרצחה אתמול בדירתה יחד עם בן זוגה בתקופה האחרונה אליעזר קנדינוב, התכתבה עם חברתה יומיים לפני הרצח - והביעה דאגה מפני בן זוגה לשעבר שהתלוננה עליו במשטרה: "הוא צריך להיות על אופנוע או על רכב". חברתה ענתה: "ראיתי אופנוע עובר". הערכה: החשוד מסתתר או שם קץ לחייו

"תציצי, אולי הוא שם": יומיים בלבד לפני שנרצחה יחד עם בן זוגה בדירתה בראשון לציון, נחשפות ההתכתבויות בין אנסטסיה רוסונוב לחברתה בוואטסאפ, מהן עולה כי חששה מפניו של בן זוגה לשעבר ומהרגע שיופיע ליד ביתה ויפגע בה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא לא פה אבל לפני איזה רבע שעה ראיתי אופנוע עובר", כתבה החברה לאנסטסיה ביום ראשון השבוע - שלושה ימים לפני שבן זוגה לשעבר רצח אותה - כך על פי החשד. "לא רואים את המאחורה איפה שהחניה אז אני לא בטוחה אם הוא פה או לא"."הוא צריך להיות על אופנוע או על רכב, רק לא ברור על איזה", השיבה הנרצחת לחברתה, שמצדה המשיכה לדאוג לשלומה. "איפה את עכשיו?", שאלה אותה - ואנסטסיה השיבה: "הכל בסדר". החברה שאלה: "בסדר, את בתחנה?", והיא השיבה: "כן". חברתה בחרה להרגיעה עד כמה שניתן וכתבה: "סבבה אני פה. מה שאת צריכה תגידי".

יממה לאחר מכן, ממשיכות השתיים להתכתב ביניהן - והחברה שבה לשאול לשלומה של אנסטסיה: "בוקר טוב, מה קורה? איך את?", שאלה, ואנסטסיה השיבה: "הכל בסדר".
החברה שאלה אותה אם היא בעבודה - ואנסטסיה השיבה "לא" ואז שלחה לה הודעה נוספת, בה ביקשה ממנה להשקיף על הבניין בו היא מתגוררת, ולבדוק אם בן זוגה לשעבר מגיע למקום. "לאן לקחו אותך?", שאלה החברה והוסיפה: "דברי איתי אם את צריכה עזרה".

"תציצי מדי פעם, הוא צריך להיות. תראי אם אין ליד הבית את **** על אופנוע", ביקשה אנסטסיה מחברתה. לאחר כמה דקות שלחה לה תמונה של האופנוע עליו נוסע בן הזוג לשעבר: "טוב, אם תראי תגידי, זה האופנוע שלו".

אנסטסיה התלוננה במשטרה: בן זוגי לשעבר מאיים לרצוח אותי 

ההתכבות בין השתיים התרחשה לאחר שבתחילת השבוע, התלוננה אנסטסיה רוסנוב בת ה-29 במשטרה כי בן זוגה לשעבר מאיים לרצוח אותה. מרגע קבלת התלונה ניסו במשטרה לאתר את החשוד, אך ללא הועיל. אתמול אחר הצהריים, על פי החשד, הגיע לדירה בעיר ורצח ביריות את חברתו לשעבר ואת בן זוגה אליעזר קנדינוב, בן 34.

בני הזוג שנרצחו

כוחות גדולים של משטרה ממשיכים לנהל מצוד נרחב אחר החשוד ברצח. אתמול הגיעו החוקרים למקום עבודתו של החשוד, לביתו ולמקומות נוספים שבהם הוא עשוי להסתתר. ההערכה כעת היא כי החשוד מתחבא, או ששם קץ לחייו באמצעות אותו אקדח שבו רצח את השניים.

זירת הרצח בראשון לציון (חדשות 2)

תחילה חשדו במשטרה כי מדובר במקרה של רצח והתאבדות, בין היתר בשל העובדה כי האישה נורתה מספר פעמים בפלג גופה העליון, ואילו הגבר נורה ירייה בודדת. עם זאת, ראיות נוספות שנאספו בשטח הובילו למסקנה שככל הנראה מדובר ברצח כפול. מצלמת אבטחה שמוצבת בכניסה לבניין אף תיעדה את החשוד, שנמלט מהמקום.