המשטרה: להעמיד את איבגי לדין‎

משטרת ישראל ממליצה להעמיד לדין את השחקן משה איבגי בחשד לביצוע עבירות מין בשלוש נשים שעבדו איתו, תוך ניצול מעמדו. במהלך החקירה התברר כי על מקרים נוספים חלה התיישנות. ממצאי החקירה הועברו לפרקליטות

חשוד בעבירות מין ב-3 נשים. איבגי (תומר נויברג / פלאש 90)

המשטרה ממליצה להעמיד לדין את השחקן משה איבגי בחשד לביצוע עבירות מין: חקירת המשטרה, שהסתיימה לאחרונה, החלה לפני ארבעה חודשים בעקבות פרסומים ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת שבהם נטען כי השחקן הטריד עובדות ושחקניות - בעיקר בתיאטרון חיפה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

במהלך החקירה, נגבו עדויות ממתלוננות ומבעלי תפקידים אחרים. העדויות הללו ביססו את החשד על עבירות מין והטרדות שמיוחסות לאיבגי. כמה נשים שהעידו, במהלך גביית העדות, גם הגישו תלונה נגדו.

במהלך החקירה התברר כי על כמה מהמקרים שנבדקו חלה התיישנות, אך הם ישמשו במידת הצורך להוכחת דפוס פעולה. ממצאי החקירה ביססו את החשד לביצוע מעשה מגונה והטרדה על ידי משה איבגי בשלוש נשים בעת שעבדו איתו ותוך כדי ניצול מעמדו. ממצאי החקירה הועברו להחלטת פרקליטות מחוז חיפה שליוותה את החקירה מתחילתה.

"נוכח גל הפרסומים המטלטלים את חיי וגורמים למשפחתי כאב רב החלטתי לקחת פסק זמן", מסר איבגי עם חשיפת החשדות נגדו, בחורף האחרון. "אני שב ואומר כי לא פגעתי באף אדם, גבר או אישה", הוסיף. "ככל שאדרש להתייחס לדברים - אעשה זאת במקומות המוסמכים לכך ובאופן מלא".