רצח כפול: "סיפרה שסובלת מאיומים"‎‏

נמשך המצוד הנרחב אחר בן זוגה לשעבר של האישה (29) שנרצחה יחד עם בן זוגה הנוכחי (34) בראשל"צ. היא התלוננה השבוע כי בן הזוג לשעבר מאיים עליה, עברה למעון לנשים מוכות - אך עזבה אותו היום. "הילדים נותרו יתומים"

כוחות גדולים של משטרה ממשיכים במצוד הנרחב אחר גבר שחשוד כי רצח ביריות את בת זוגו לשעבר (29) ואת בן זוגה הנוכחי (34) אחר הצהריים בראשון לציון. מחקירת המשטרה עולה כי החשוד ברצח איים לאחרונה מספר פעמים על האישה, לאחר שככל הנראה לא השלים עם החלטתה להיפרד ממנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שלחנו אותה למקלט לנשים מוכות מחוץ לעיר, אבל היום היא התקשרה לעובדת הסוציאלית והודיעה לה שהיא חוזרת הביתה", סיפר מוטי עג'מי, ממלא מקום ראש העיר ראשון לציון. "היא אמרה שהיא חוזרת להיות עם המשפחה, שהיא מוגנת ושהכל בסדר".

"העובדת הסוציאלית ניסתה להפציר בה בכל דרך שתחזור למקלט", הוסיף עג'מי. לדבריו, המשטרה העבירה להם מידע כי בן הזוג לשעבר איים לרצוח אותה. "היא הסבירה לה שיש פה רמת סכנה מאוד גבוהה, אבל היא סירבה בכל תוקף לחזור".

"הוא בחור עשר, יש לו שלושה ילדים ועכשיו הם נשארו בלי אבא", אמר הערב בדמעות דודו של הנרצח. "אני לא יודע מי עשה את זה ולמה הוא בא לפה". לדברי הדוד, בני הזוג שנרצחו היו ביחד במשך תקופה קצרה בלבד. הצעירה שנרצחה הותירה אחריה שני ילדים קטנים, שהועברו לטיפול רשויות הרווחה. הנרצח הותיר אחריו שלושה ילדים.

(דוד לייזרוביץ'/TPS)

סמוך לשעה 14:30 הגיעה אמה של הנרצחת לדירה בקומה העשירית ברחוב הפיק"א בעיר והבחינה בשני בני הזוג כשהם ירויים. היא מיהרה להזעיק את כוחות ההצלה, שניסו לבצע בשניים פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותם.

(חדשות 2)

תחילה חשדו במשטרה כי מדובר במקרה של רצח והתאבדות, בין היתר בשל העובדה כי האישה נורתה מספר פעמים בפלג גופה העליון, ואילו הגבר נורה ירייה בודדת. עם זאת, ראיות נוספות שנאספו בשטח הובילו למסקנה שככל הנראה מדובר ברצח כפול. מצלמת אבטחה שמוצבת בכניסה לבניין אף תיעדה את החשוד, שנמלט מהמקום.