תעלומה לילית בקצרין: 60 מכוניות הושחתו

אלמונים השחיתו עשרות כלי רכב בשני מגרשי מכוניות באזור התעשייה בעיר הצפונית. המשטרה החלה בחקירה, בחשד שמדובר בניסיון סחיטת בעלי עסק. "את התופעה המסוכנת חייבים לעקור מהשורש לפני שהיא תרים את הראש", זעם ראש המועצה

ההשחתה ההמונית - ניסיון סחיטה? בשעות הלילה (בין שני לשלישי) שמשותיהם של 60 כלי רכב נופצו בשני מגרשי מכוניות בקצרין. אלמונים הגיעו למגרשים באזור התעשייה העירוני ועברו בין כלי הרכב במסע השחתה: הם שברו מראות צד והשאירו נזק רב לעשרות מכוניות בטרם נמלטו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למשטרה אין חשודים כרגע במעשה אך נבדק החשד כי מדובר בנסיון סחיטה של בעלי המקום על ידי עבריינים. מהמשטרה נמסר כי מגרש אחד משמש למכירת כלי רכב משומשים והשני להשכרת כלי רכב. שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום, אספו ממצאים ופתחו בחקירה.

דימי אפרצב, ראש מועצת קצרין, הגיב למעשה הוונדליזם: "זהו מעשה חמור ולא מקובל. לפני זמן מה המועצה פנתה אל בעלי העסקים באזור התעשיה, שיעזרו למשטרה לשים יד על הפושעים".

ראש המועצה הוסיף: "אין בכוונתי להשלים עם פשיעה מכל סוג שהוא, מבפנים ומבחוץ. בשעות האחרונות אני בקשר עם הגורמים המקצועים במשטרת ישראל. את התופעה המסוכנת חייבים לעקור מהשורש לפני שהיא תרים את הראש. אני עוקב אחרי ההתפתחויות ולא מתכוון להקל ראש בעניין".