חיסול בנתניה: בן 29 נורה למוות

גבר בן 29 המוכר למשטרה נורה על רקע פלילי בנתניה: צוותי מד"א פינו אותו תוך פעולות החייאה, ובבית החולים נקבע מותו. המשטרה החלה בחקירת המקרה ובחיפושים אחר היורה שנמלט

זירת הירי, הערב (דוברות מד"א)

חיסול בנתניה: צעיר בן 29 נמצא הערב (שני) ירוי בפלג גופו העליון ברחוב דגניה פינת שכטרמן בעיר - הוא פונה במצב אנוש ומותו נקבע בבית החולים. על פי ההערכות, הגבר נורה על רקע סכסוך פלילי מאדם שהיה רכוב על אופנוע - שנמלט מהזירה. המשטרה פתחה בחקירת המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותי מד"א שהוזעקו לזירה החלו לטפל בפצוע, שמצבו הוגדר אנוש, ופינו אותו לבית החולים לניאדו בעיר תוך ביצוע פעולות החייאה. בבית החולים נקבע מותו של הצעיר, תושב העיר: מתחזקת ההערכה כי החיסול אינו קשור לחיסול של שי שירזי אלא לסכסוך מקומי בין עבריינים. על-פי המודיעין המשטרתי, הצעיר מוכר היטב למשטרת נתניה.

השוטרים והבלשים הרבים שנקראו לזירה החלו לאסוף מידע, ובמשטרת נתניה החלה הערכת מצב בה יוחלט האם להעביר את תיק החקירה לימ"ר.

עודד גל, חובש רפואת חירום במד"א שהגיע למקום, סיפר: "על הכביש שכב גבר מחוסר הכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון, מיד הכנסנו אותו לאמבולנס והתחלנו להעניק לו טיפול רפואי ובתוך דקות בודדות הוא פונה במצב אנוש לבית חולים תוך כדי פעולות החייאה".

זירת ניסיון החיסול באור יהודה (עזרי עמרם, חדשות 2)

בשבוע שעבר נפצע גבר בן 37 באורח קשה מפיצוץ ברכבו ברחוב דוד אלעזר שבאור יהודה. אשתו ושני ילדיו של הפצוע היו עמו בתוך כלי הרכב ונפגעו באורח קל. הרקע לפיצוץ - פלילי. מחקירה ראשונית עולה כי הפצוע בפיצוץ הותקף גם בשנת 2010 בשל חובות כבדים שצבר כתוצאה מהימורים. האיש פנה למשטרה לאחר שהנושים איימו עליו ותקפו אותו, ובשנת 2011 הוגש נגדם כתב אישום.

צוות מד"א שהגיע למקום פינה את הפצוע לבית החולים תל השומר, כשהוא סובל מפגיעות בחזה ובגפיים, והעניקו טיפול רפואי גם לבני משפחתו שהיו במכונית. "הפצוע שכב על המדרכה בסמוך לרכב", סיפר אסף, חובש מד"א שטיפל באיש. "הוא היה בהכרה עם חבלה בחזה ופציעות מדממות בגפיים. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח והוא פונה במהירות בניידת טיפול נמרץ לבי"ח תל השומר כשמצבו מוגדר קשה".

לפני שבועיים חוסל שי שירזי, בנו של ריקו שירזי העומד בראש ארגון פשע. כוחות גדולים שהגיעו לזירת החיסול הבחינו ברכב בו ישב שירזי עם נוסע נוסף, שנפצע קל ברגליו, והשוטרים פתחו מיד במצוד אחר היורים.