מחשש שיבקש לנקום את רצח בנו: נאסר על ריקו שירזי לשוחח עם בני משפחתו

בשל חשש שיבקש לנקום את רצח בנו, אסרו על ריקו שירזי לשוחח עם בני משפחתו בטלפון - וכל הביקורים שלהם אצלו נעצרו. אמש נערך חיפוש של 3 שעות בתאו

שירזי בבית המשפט. ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

ריקו שירזי לא יכול להיפגש עם בני משפחתו - מחשש לנקמה: בשב"ס אסרו על ריקו שירזי לשוחח עם קרובי משפחתו, זאת מחשש שיבקש לנסות ולנקום את רצח בנו שי שירזי ז"ל בשבוע שעבר.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בנוסף לאיסור על שיחות עם בני משפחתו בטלפון, כל הביקורים שלהם אצל בני משפחתו נעצרו. אמש אף נערך חיפוש של 3 שעות בתאו בבית הסוהר.

עו"ד ג'קי סגרון

בשיחה עם חדשות 2, אמר אחיו של ריקו שירזי, מומו: "בן אדם נמצא במצב הכי קשה בחייים שלו. הגשנו עתירה להלוויה, לא נתנו לו להגיד קדיש על בנו. בינתיים גם לא העלו אותו לבית קברות למרות שיש צו שופט".

"בנוסף לכל, פותחים לו את התא ושוללים לו את הביקורים והטלפונים שזה הקשר היחיד שלו עם המשפחה", הוסיף האח. "מה עכשיו רק נשאר? לתלות אותו בבית סוהר? זה לא מתקבל על הדעת".

"מדובר בהתנהלות רעה ובלתי אנושית מצד גורמי אכיפת החוק", אומר עו"ד ג'קי סגרון, המייצג את שירזי. "מרשי שקוע באבל כבד על מות בנו היחיד והשב"ס בוחר את הרגעים הקשים הללו כהזדמנות להציק למרשי על לא עוול בכפו. אוי לה למדינה שככה מתנהגת לאסיריה".