הותר לפרסום: אבי אבוטבול נעצר בחשד למעורבות ברצח שי שירזי

המשטרה עצרה את אבי אבוטבול, בן למשפחת הפשע מנתניה, בחשד למעורבות ברצח שי שירזי, בנו של העבריין ריקו שירזי בשבוע שעבר. השוטרים עצרו גם את מיכאל לוי בן ה-29 מנתניה בחשד שלקח חלק בחיסול

אבי אבוטבול החשוד השני ברצח

חקירת רצח בנו של העבריין ריקו שירזי: המשטרה עצרה בשבוע שעבר את אבי אבוטבול, בן למשפחת הפשע המוכרת מנתניה, בחשד שהיה מעורב בחיסול בצפון תל אביב לפני כעשרה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יום לפי מעצרו של אבוטבול נעצר מיכאל לוי, גם הוא תושב נתניה, בחשד למעורבות ברצח. בית המשפט האריך אז את מעצרו בתשעה ימים. מחקירת המקרה עולה כי שי שירזי, שחוסל ביריות, נע ללא מאבטחים - זאת למרות שידע שיש מי שמבקש לפגוע בו.

גורם המעורה בעולם הפשע בנתניה מספר לחדשות 2 Online אמר אז כי היה צפוי שבמוקדם ובמאוחר יהיה מי שינסו לפגוע בשירזי הבן. "כולם ידעו שהוא על הכוונת", הסביר. "הוא נמצא בסכסוך חזק מאוד עם גורמים עברייניים באזור השרון. שי לא היה מסתובב עם מאבטחים, לפעמים היה לו מישהו שבודק את המכונית, זו אחת הסיבות שלא באו אליו עם מטען".

על החשש מנקמה אומר אותו גורם כי לא יהיה כל כך פשוט להוציא את החיסול לפועל בעת הזו. "כל העיניים עכשיו על ריקו, השב"ס היאחב"ל, הוא לא יכול לקרוץ מבלי שיפלו עליו, לא יתנו לו לזוז", הוא מציין. "גם לא נשארו לו הרבה אנשים בחוץ, הרבה אנשים שנקשרו בשמו בעבר הפכו להיות עצמאיים בשנים האחרונות".

שי שירזי ז"ל (חדשות 2)

במהלך השנה שעברה, כמה ימים אחרי ששוחרר ממאסר, הוא נקרא שירזי לחדר החקירות, שם הודיעו לו חוקרי היאחב"ל שיש בידיהם מידע מודיעיני קונקרטי לפיו אחד העבריינים עמם הוא מסוכסך, מבקש לפגוע בו.

בשנת 2010 נגזרו על שירזי הבן 5 וחצי שנות מאסר, לאחר שהורשע במסגרת הסדר טיעון בסיוע להריגתו של ארתור מטאייב במהלך קטטה על השליטה במועדוני הימורים בנתניה.