האזינו: השיחות מתוך הכלא בין שי לריקו שירזי

לעבריין שחוסל אמש, שי שירזי, היה קשר קרוב במיוחד לאביו ריקו, ראש ארגון הפשע - כך ניתן לשמוע מהשיחות שערכו השניים בזמן שריצו עונשי מאסר. בשנה האחרונה הוזהר שי שירזי על כוונות לפגוע בו - וגם באביו

יממה לאחר חיסולו העבריין שי שירזי, נחשפות כמה מהשיחות שנהג לנהל עם אביו, ראש ארגון הפשע ריקו שירזי, בעוד השניים ריצו עונשי מאסר. מהשיחות ניתן ללמוד על יחסי הקרבה שהיו בין הבן לאב, שלא שוחרר היום (ראשון) ממאסר על מנת להשתתף בהלוויית בנו. בשנה האחרונה הוזהר שי שירזי על כוונות לפגוע בו - וגם באביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

שי: "הוא רשם לי חוות דעת טובה. הבן אדם נורמטיבי, הוא לא צריך פיקוח, אתה מבין?"
ריקו: "ככה אמרו לך רש"א (הרשות לשיקום האסיר)?"
שי: "כן, לא צריך פיקוח, שום דבר"
ריקו: "זה הכל, זה טוב, איך אני מבסוט. מי אוהב אותך יותר ממני? (שר)" 
       "שייקו! יא כלי! שייקו, עוד שלוש חודש"
שי: "תשמע, שמתי את התמונה שלך למטה פה בחדר שינה"
ריקו: "אני משתחרר, הוא ישתחרר חודש וחצי אחריי, ואנחנו נוסעים למיאמי, אני ושייקו"

שי שירזי, שחוסל אתמול בצפון תל אביב ביריות, לא הסתובב לאחרונה עם מאבטחים - זאת למרות שידע שיש מי שמבקש לפגוע בו. במהלך השנה שעברה, כמה ימים אחרי ששוחרר שי שירזי ממאסר, הוא נקרא לחדר החקירות, שם הודיעו לו חוקרי היאחב"ל שיש בידיהם מידע מודיעיני קונקרטי לפיו אחד העבריינים עמם הוא מסוכסך, מבקש לפגוע בו.

בנוסף לכך, בדוחות סודיים שהוגשו היום על ידי שב"ס לבית המשפט במהלך הדיון בו נבחנה בקשתו של האב ריקו, לצאת ולהשתתף בהלוויית בנו, הוצגו 3 ידיעות מודיעיניות שנאספו מבתי הכלא במהלך 2016 בלבד בהן נטען כי יש עבריינים שמבקשים לפגוע הן בשי והן בריקו.