החשוד בעוקץ היהלומים שוחרר ממעצר

כשבועיים לאחר שנחשפה, שוחרר הבוקר ממעצר היהלומן חנן אברמוביץ׳, החשוד בעוקץ המיליונים. המשטרה עצרה את אברמוביץ' לאחר שעלה חשד שלקח מ-12 חברות מובילות סחורה בשווי המוערך ב-60-65 מיליוני דולרים. פרקליטו של אברמוביץ': "צעד חשוב שמראה כי לא דבק רבב במעשיו"

אברמוביץ' בבית המשפט (עזרי עמרם)

פרשת העוקץ בבורסת היהלומים: כשבועיים לאחר שנחשפה, שוחרר הבוקר (רביעי) ממעצר היהלומן חנן אברמוביץ׳, החשוד בעוקץ המיליונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

במשטרה חושדים כי אברמוביץ' היה מעורב לכאורה בגניבת סחורה בשווי של עשרות מיליוני שקלים. מפרטי החקירה עולה כי מדובר ב-12 חברות מובילות שאברמוביץ' לקח מהן, על פי החשד, סחורה בשווי המוערך ב-60-65 מיליוני דולרים. אברמוביץ' גלגל ככל הנראה את הסחורה, ולא שילם בעבורה או לחלופין החזיר אותה לחברות.

בהודעה שפרסמה הנהלת הבורסה ליהלומים נטען כי בדיקתם בנושא החלה לאחר שהוגשה לה תלונה נגד החברה שבבעלות היהלומן אברמוביץ', לפיה היא חייבת תשלומים בסכום של עשרות מיליוני דולרים עבור סחורות שנקנו ממספר יהלומנים. לאחר מספר פגישות בוררות בנושא בתוך הבורסה עצמה הועברה תלונה למחלקה המשפטית של הבורסה, והיא זו שביקשה לפתוח בחקירה פלילית.

עו"ד עדי כרמלי (יח"צ)

"מרשי שיתף פעולה באופן מלא עם החוקרים ומסר גרסה סדורה והגיונית, לפיה כל מהלכי העסקים שלו היו תקינים ואין בהם שום חשד לפלילים", מסר פרקליטו עו"ד עדי כרמלי. "השחרור היום הוא אבן דרך חשובה בדרך להבנה גם של משטרה וגם של בית המשפט, כי לא דבק רבב במעשיו".