החשד לשידול לזנות: עוד מתלוננות הגיעו למשטרה

בית משפט השלום בבאר שבע האריך בשבעה ימים את מעצרו של תושב הדרום שעל פי החשד שידל נערות ממשפחות מצוקה לעסוק בזנות. במשטרה התנגדו לבקשת החשוד לאסור לפרסום את שמו, אך בית המשפט נעתר לבקשה

אילוסטרציה (רויטרס)

פרטים חדשים על חקירת החשוד בשידול לזנות: בית משפט השלום האריך היום (שני) בשבעה ימים את מעצרו של תושב הדרום שנחשד בשורה של עבירות מין ושידול קטינים לזנות. כמו כן, בעקבות הפרסום בחדשות 2 הגיעו מתלוננות נוספות לתת עדותן במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה התנגדו במהלך הדיון לבקשתו של החשוד, כבן 40, שלא להתיר לפרסום את שמו, אך בית המשפט נעתר לבקשה. לתושב הדרום שנעצר אתמול מייחסים במשטרה עבירות של שידול קטינות לזנות, ביצוע מעשים מגונים בנערה בת 15, הטרדה מינית של נערה נוספת והדחת קטינים לשימוש בסמים. במשטרה סבורים כי יש מתלוננות רבות נוספות נגד החשוד, וכי יש עדויות רבות שקושרות אותו למעשים המיוחסים לו.

על פי החשד, האיש ביצע את המעשים המיוחסים לו תוך ניצול מצבן הכלכלי הקשה של הנערות. מפרטי החקירה עולה כי החשוד פנה באקראי לנערות בגילאי 13-17 ממשפחות מצוקה באזור הדרום. על פי החשד, הוא ניסה לפתות אותן להיכנס לתעשיית הזנות במרכז הארץ בתמורה לתכשיטים, כסף, ביגוד ונעליים. באחד המקרים, ניסה החשוד לפתות מספר קטינות מאותה משפחה, ואילו במקרה אחר ביצע באחת הנערות עבירות מין.

הנערות שאליהן פנה החשוד מסרו אתמול את עדותן במשטרה. "הוא אמר לי שאלך עם גברים, והם יביאו לי בתמורה כסף", שחזרה א' בשיחה עם חדשות 2. "הוא אמר לי שיביא לי בגדים או כל דבר שאני צריכה. אמרתי לא שאני לא מעוניינת לקחת ממנו כלום. אחר כך הוא אמר שיש עוד בנות, ושלא אהיה לבד. אמרתי לו שאני לא רוצה, שאני עדיין ילדה".