חשד: שידל נערות לעסוק בזנות

פרסום ראשון: המשטרה עצרה תושב הדרום בחשד שצד נערות ממשפחות מצוקה ושידל אותן לעסוק בזנות. האיש נחשד בפיתוי הקטינות בגילאי 13-17 להיכנס לתעשיית המין במרכז הארץ בתמורה לתכשיטים, בגדים וסכומי כסף. במשטרה חושדים שניסה לפתות נערות נוספות

המשטרה עצרה הערב (ראשון) גבר בשנות ה-40 לחייו המתגורר בדרום הארץ, בחשד להטרדה ושידול של קטינות לזנות. על פי החשד, האיש ביצע את המעשים המיוחסים לו תוך ניצול מצבן הכלכלי הקשה של הנערות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי החקירה עולה כי החשוד פנה באקראי לנערות בגילאי 13-17 ממשפחות מצוקה באזור הדרום. על פי החשד, האיש ניסה לפתות אותן להיכנס לתעשיית הזנות במרכז הארץ בתמורה לתכשיטים, כסף, ביגוד ונעליים. באחד המקרים, ניסה החשוד לפתות מספר קטינות מאותה משפחה, ואילו במקרה אחר ביצע באחת הנערות עבירות מין.

הנערות שאליהן פנה החשוד מסרו במהלך היום את עדותן במשטרה. "הוא אמר לי שאלך עם גברים, והם יביאו לי בתמורה כסף", שחזרה א' בשיחה עם חדשות 2 . "הוא אמר לי שיביא לי בגדים או כל דבר שאני צריכה. אמרתי לא שאני לא מעוניינת לקחת ממנו כלום. אחר כך הוא אמר שיש עוד בנות, ושלא אהיה לבד. אמרתי לו שאני לא רוצה, שאני עדיין ילדה".

בשעות הערב עצרה המשטרה את החשוד במעשים. החוקרים חושדים שהאיש אף פנה לנערות נוספות, במסגרת ניסיונותיו לשדל את הקטינות.