רשימת הנכסים של ענבל אור נחשפת

ענבל אור משיבה אש: אשת הנדל"ן הגישה תצהיר על חובותיה ונכסיה לבית המשפט, במסגרת המאבק המשפטי על החברה ועל רכושה הפרטי. בית המשפט יקבע: האם אור יכולה לעמוד בהתחייבויות? המפרק טען: אור השחיתה את הדירה בה התגוררה

נכסיה של ענבל אור נחשפים (חדשות 2, פלאש 90)

לא מוותרת: אשת הנדל"ן ענבל אור הגישה היום (ראשון) דוח מפורט על נכסיה, בהתאם לבקשת בית המשפט, ומתחה ביקורת על התנהלות המפרק. במסגרת הדוח חשפה אור את חלק מהוצאותיה החודשיות - ואת אורח חייה שהוגדר כבזבזני על ידי המפרק. בדוח, שלא נבדק על ידי רואי חשבון חיצוניים, טוענת אור כי ברשותה וברשות החברה 11 בתים (חלקם פנטהאוזים) - ובנוסף היא משלמת עשרות אלפי שקלים על שכר דירה בחודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסמך טענה אור כי היא משלמת שכר דירה של 23 אלף שקלים בחודש, ומוציאה 4,000 שקלים על מזון. על אחזקת בית הוציאה אשת הנדל"ן, החשודה בהעלמת כספים, 2,500 שקלים בחודש; על הלבשה והנעלה 1,500 שקלים ועל חינוך ותרבות - כ-2,000. אור ציינה כי הנתונים אינם מדויקים, אלא מתבססים על זכרונה - מכיוון שלדבריה המפרק "לא משתף פעולה" ולא מחזיר לה מסמכים כספיים.

אור ציינה כי הכנסתה החודשית מחברת הנדל"ן היא 37,665 שקלים ברוטו, שהם 11,090 נטו. עוד נכתב בדוח כי הרכב - אותו התבקשה להעביר למפרק - שווה 700 אלף שקלים, מתוכם שילמה 370 אלף עד כה. הרכב משועבד לבנק מזרחי.

"הבית הושחת לחלוטין" (המפרק הזמני של ענבל אור)

אור פירטה במסמך 13 נכסים שנמצאים ברשותה וברשות החברה: פנטהאוזים בגבעתיים, רמת גן ותל אביב, מגרש בבאר שבע ודירות במגדלי הצעירים הרשומות על שם קרובת משפחתה. כמו כן כתבה כי ברשותה תכשיטים בשווי 2.5 מיליון, חשבונות נאמנות בהיקף של 1.5 מיליון שקלים - אך כל כרטיסי החיוב שלה מבוטלים.

המפרק: כך השחיתה אור את דירתה

לפני כשבוע וחצי המפרק הזמני של חברת "אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, הציג בפני בית המשפט תמונות המראות לטענתו כיצד היא השחיתה את הבית בו התגוררה עד לאחרונה בצפון ת"א. 

"כשנכנסו לבית המילים קשות מלתאר את אשר ראו. הבית הושחת לחלוטין ע"י החייבת ו/או מי מטעמה אשר ככל הנראה עזבה את הנכס בחופזה", נכתב בתשובתו של עו"ד ארז לבקשת אור להישאר בדירתה בגבעתיים. "נראה כי החייבת ממשיכה בדרכה הפסולה ואיננה בוחלת באמצעים".

"צחנה בלתי נסבלת" (המפרק הזמני של ענבל אור)

"בבית הייתה צחנה של אוכל רקוב אשר הושאר על דלפק המטבח והיה מפוזר בכל עבר", כתב עו"ד ארז. "במקומות שונים בבית נותר אוכל אשר נרקב והעלה עובש ומשך אליו עשרות חרקים מעופפים וזוחלים אשר היו במקום. על רצפת הסלון נשפכו נוזלים אשר הכתימו את הרצפה ואין מילים לתאר את הצחנה הבלתי נסבלת אשר שררה במקום. לאחר סיור בבית התברר כי קירות הבית הושחתו כאשר קירות הגבס נשברו במקומות שונים ונעשו בהם חורים (ככל הנראה מבעיטות). על קירות הבית קיימות כתובות צבע שנעשו ככל הנראה על ידי ילדים, קירות בחדר בקומת המרתף הושחתו באמצעות צבע כחול".

"אור אינה בוחלת באמצעים" (המפרק הזמני של ענבל אור)

עוד תאר עו"ד ארז כי "בדלי סיגריות היו מפוזרים לכל עבר וחלקם אף כובו על רצפות הפרקט בחדרים. מצלמות הביטחון במעגל סגור בנכס נתלשו ממקומם כמו גם טלוויזיות שהיו במקום והותירו חורים בקיר. החייבת אף נטלה ציוד קבוע של המושכר כמו כיריים חשמליות ווילונות יוקרתיים".

המפרק ציין כי "החייבת תלשה מארון החשמל בנכס את ציוד הטלוויזיה במעגל סגור אשר שייך למושכר. ודוק, עסקינן בבית חכם והמערכת הושחתה לגמרי. חלק מדלתות החדרים בבית נותקו ממקומם, חלקם על ידי שבירת צירי הדלתות. קיים קושי רב לתאר את ההרס והכאוס אשר שררו בבית".

טלוויזיות נתלשו והותירו חורים בקיר (המפרק הזמני של ענבל אור)