מות האם בת"א: הבת הודתה כי דחפה אותה

אישה בת 67 נפטרה היום בבית החולים, לאחר שאותרה בדירתה בתל אביב מחוסרת הכרה. הבת שנעצרה הודתה במקרה וטענה כי דחפה את אמה במהלך קטטה. החשד: גרמה למות אמה

זירת האירוע, לפנות בוקר (אסף ברזינגר, תיעוד מבצעי מד"א)

הטרגדיה בערב החג  - הבת הודתה בחקירה: שעות ספורות לאחר שנקבע מותה של אישה בת 67 שנפצעה בדירתה בתל אביב, בתה שנעצרה בזירה הודתה היום (שישי) בפני החוקרים כי דחפה את אמה - שנפלה ונחבטה. לדברי הבת שנפצעה קל, מותה של האם נגרם מהדחיפה שאירעה במהלך קטטה בין השניים. המשטרה חוקרת את המקרה בחשד לגרימת מוות.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

האישה בת ה-67 אותרה לפנות בוקר בדירתה ברחוב הרצל בתל אביב, כשהיא מחוסרת הכרה. היא פונתה לבית חולים ובבוקר נקבע מותה. בתה בת ה-47 נעצרה בזירה וקשרה את עצמה לאירוע.

כוחות משטרה הוזעקו לדירה המדוברת ברחוב הרצל בשעות הלילה המאוחרות, בעקבות צעקות שנשמעו מהדירה. כשנכנסו השוטרים לדירה הם מצאו את האישה מחוסרת הכרה ואת בתה. במשטרה ממתינים כעת לנתיחת הגופה שתקבע ממה מתה האם.

במד"א קיבלו קריאה מהמשטרה להגיע לאירוע לאחר שהאם נמצאה מחוסרת הכרה בחדר האמבטיה. תוך כדי טיפול בזירה, הן של מד"א והן של המשטרה, בתה של האם שהייתה במקום יצאה מחלון הדירה שבקומה הראשונה ונפלה מטה. היא נפצעה קל, והמשטרה פינתה אותה לבית החולים וולפסון בחולון בתנאי מעצר. האם פונתה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב, שם נקבע מאוחר יותר מותה.