החשוד בפגע וברח הכחיש וחזר בו: "נהגתי ברכב"

הצעיר החשוד בדריסת הפעוט בן ה-3 בקריית מלאכי טוען בחקירתו כי חברתו היא זו שנהגה במכונית. במהלך הדיון בהארכת מעצרו חזר בו והודה כי הוא זה שהיה מאחורי ההגה. מעצרו הוארך עד יום ראשון

הנהג החשוד בביצוע תאונת הפגע וברח שאירעה אתמול (חמישי) בקריית מלאכי, טוען בחקירה כי מי שנהגה ברכב היא החברה שלו. לדבריו, הוא פסול רישיון בגלל שנתפס כשהוא נוהג בשיכרות. במהלך דיון בהארכת מעצרו הוא חזר בו והודה: "אני נהגתי במכונית הפוגעת". מעצרו הוארך עד יום ראשון וחברתו שוחררה לביתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההערכה כעת היא שהחשוד, בן 22, ניסה להטיל את האחריות על התאונה על חברתו, כדי שלא יוכח שהוא נהג במכונית למרות העובדה שרישיון הנהיגה שלו נשלל ממנו. המשטרה ממשיכה בחקירת המקרה.

בגרסתה הראשונית היא טענה כמוהו כי אכן היא הייתה הנהגת הפוגעת. במשטרה טוענים כי בת הזוג לא הייתה במכונית בעת התאונה וכי לקחה אחריות משום שלא רצתה שיסתבך.

"החשוד עתה בבית המשפט הודה כי נהג ברכב", אמר פרקליטו עו"ד נס בן נתן. "כולי תקווה שהילד שנפגע יחלים מהפגיעה. עדיין אנו סבורים שלחשוד אין אחריות באשר לתאונה עצמה והנושא יתברר על ידי היחידה החוקרת".

"הנהג ובני משפחתו מקווים שהילד יחלים במהרה"

היום יובאו השניים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום באשקלון. בתוך כך, נמצאו על המכונית שלהם סימנים הקושרים את רכבם לתאונה הקשה שגרמה לפציעתו הקשה מאוד של הפעוט בן ה-3.

"מדובר באדם נורמטיבי שנהג כחוק וכדין", אמר עו"ד נס בן נתן, המייצג את החשוד. "הוא לא עבר את המהירות המותרת, אבל נקלע למצב שבו הילד קפץ לכביש. הוא משתף פעולה בחקירה. הנהג ובני משפחתו מקווים שהילד יחלים במהרה ומצבו ישתפר".

הפעוט שנפגע אתמול בשדרות ויצמן בקריית מלאכי אותר על ידי עוברי אורח כשהוא פצוע ושוכב על הכביש. הפעוט פונה לבית החולים קפלן ברחובות כשהוא מורדם ומונשם. הנהג החשוד נמלט מהמקום ונתפס על ידי משטרת קריית מלאכי כעבור מספר שעות.