חשד: נלכד אנס ורוצח סדרתי

צעיר מחיפה נעצר לאחרונה בחשד למספר מעשי אונס. כעת הותר לפרסום שאותו צעיר, פיודור בייז'נרי, חשוד שאנס 4 נשים ואז רצח אותן. גופת אחת מקורבנותיו לכאורה הוצאה מהקבר לבדיקה. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור

נעצר לפני כחודש. בייז'נרי (משטרת ישראל)

פיודור בייז'נרי, שנעצר לפני כחודש, חשוד בארבעה מעשי רצח שביצע בשנים האחרונות. בייז'נרי בן 26 תושב חיפה חשוד גם בכמה מעשי אונס של נשים שאותן לא הכיר בדרום הארץ, במרכז ובצפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר בארבעה מעשי רצח של נשים שאותן על פי החשד אנס לפני שרצח אותן. חוקרי המשטרה סבורים שיש נשים נוספות שהוא תקף ואנס אך לא התלוננו עד כה. הוא חשוד גם במספר מעשי הצתה.

בייז'נרי מוגדר עבריין מסוכן ואלים במיוחד. חקירתו מתנהלת במחוז חוף אך החוקרים נעזרים גם ביחידות משטרתיות אחרות ברחבי הארץ בניסיון לאתר קורבנות ועבירות נוספות שבהן היה מעורב.

מעשי הרצח שמיוחסים לחשוד התרחשו לאורך מספר שנים. בצעד חריג ויוצא דופן הוצאה מהקבר גופה של אישה שבתחילה סברו כי מתה מוות טבעי, אך כעת עולה חשד שהיא אחת מקורבנותיו.

מעצרו הוארך כבר כמה פעמים ורק היום הותרו הפרטים לפרסום כאשר החוקרים פונים אל הציבור בבקשת סיוע במידע על קורבנות אפשריים נוספים שאותם תקף.

החקירה מתנהלת במחוז חוף במשטרה והחוקרים מסתייעים גם במחוזות המשטרה האחרים. במשטרה מבקשים מכל מי שיודע דבר על מעורבותו של בייז'נרי בעבירות כלשהן להתקשר למשטרת חוף במספר 04-8464879.