תיעוד הנהג האלים הוביל למעצרו

בן 19 שרכבו נחסם בחניון העיר לרכב החוסם, וחילופי הדברים הובילו לויכוח אלים: הצעיר איים על נוסעי הרכב השני באמצעות אלה וניפץ את אחד החלונות. אזרחים שצילמו את התקיפה והעלו אותה לדף הפייסבוק של המשטרה הביאו למעצרו - ואז התברר כי הפר מעצר בית

הנהג האלים נעצר בעקבות עירנות האזרחים: נהג בן 19, שניסה לצאת במהלך החג מחניון עמוס בצפון תל אביב, גילה כי רכבו נחסם על ידי נהג אחר. הצעיר ניגש לרכב השני, פתח את החלון והעיר ליושביו - שהשיבו לו בחזרה. לאחר שככל הנראה לא אהב את התשובה שקיבל, החל לחבוט ברכב בזעם באמצעות אלה וניפץ את אחת השמשות. בזכות התיעוד מהחניון הנהג האלים נעצר - ואז התברר כי הוא בכלל היה אמור להיות במעצר בית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר חילופי דברים קצרים, הצעיר עצר את רכבו ויצא מתוכו כשבידו אלת עץ. הוא רדף אחר המכונית שניסתה להימלט ללא הצלחה ושבר את אחד החלונות. מיד אחר כך התקרב לרכב שתקף ו"הציע" לנהג לברוח מהמקום.

אזרחים ערניים שעברו במקום צילמו את המתרחש והעלו את התמונות לדף הפייסבוק של משטרת ישראל: התמונות הועברו למשטרה, שהצליחה לאתר את החשוד ואת הקורבן.

החשוד שנעצר טוען: זה לא אני

בשלב הזה התברר כי החשוד בתקיפה הפר מעצר בית בו היה אמור לשהות: הוא נעצר ויובא היום (שני) לבית משפט השלום בתל אביב - שם המשטרה תבקש להאריך את מעצרו. 

עו"ד שרון קופפר, שמייצגת את החשוד בתקיפה מטעם הסניגוריה הציבורית, אמרה כי מרשה מכחיש את המיוחס לו. "צפייה בסרטון מצביעה על כך כי אין מדובר בחשוד", טענה. "בית המשפט, לאחר שצפה בסרטון קיבל את עמדתנו לגבי שאלת הזיהוי וקבע כי יש מקום להעמיק את החקירה בשאלת הזיהוי של מבצע העבירה".