נעצר חשוד ברצח אשת עד המדינה

המשטרה עצרה חשוד במעורבות ברצח דבורה הירש ז"ל בבאר שבע לפני כחודש וחצי, שנורתה למוות לעיני שלושת ילדיה בעת שישבה במכוניתה. היא פונתה לבית החולים – שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה‎‏

זירת הרצח בבאר שבע (לימור)

חוקרי היחידה המרכזית של משטרת ישראל עצרו אמש (שלישי) גבר בשנות ה-30 לחייו, תושב באר שבע, בחשד למעורבות ברצח דבורה הירש ז"ל. הירש, גרושתו של עד מדינה שסייע להפליל ראש ארגון פשע בדרום, נרצחה במכוניתה לפני כחודש וחצי. החשוד נלקח להארכת מעצרו וצו איסור פרסום הוטל על כל פרטי החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחודש מרס האחרון נורתה הירש לעיניי שלושת ילדיה ופונתה במצב אנוש לבית החולים סורוקה בעיר. בבית החולים נאבקו הרופאים על חייה ופתחו בפעולות להחייאתה, אולם למרות מאמציהם - הם נאלצו לקבוע את מותה.

דבורה הירש ז"ל (באדיבות המשפחה)

עם תחילת חקירת המשטרה, נבדק החשד לפיו העבריין אותו הפליל הבעל עומד מאחורי הרצח. עם זאת, נבדקה גם האפשרות שגורם מטעמו של הבעל ירה באישה למוות לעיני שלושת ילדיה, זאת לאחר שהבעל הואשם כי איים לרצוח אותה.

הרכב שבו נורתה הירש למוות

(חדשות 2)

בכתב אישום שהוגש בחודש נובמבר האחרון נגד עד המדינה, השוהה במעצר בגין עבירות של אלימות במשפחה, נטען כי נהג לשלוח לאשתו מסרונים מאיימים. לפי כתב האישום הבעל התקשר לאשתו מהכלא ואמר: "צברנו חומר עלייך אנחנו נוציא לך את הילדים מהבית עד שאני אשתחרר וכשאני אשתחרר הם יהפכו ליתומים, אני ארצח אותך אני אשחט אותך".

עו"ד ציקי פלדמן, פרקליטת החשוד


עדותו של עד המדינה סייעה להפליל ראש ארגון פשע גדול בדרום ולאחריה המדינה סייעה לו לעזוב את הארץ. על פי גורם במשטרה, האיש חי בחו"ל ושב לישראל מיוזמתו ועל דעת עצמו.