מטען גדול נתפס לפני ששימש לחיסול

המשטרה הצליחה למנוע חיסול של עבריין מוכר מאזור השרון לאחר ששני ארגוני פשיעה חברו יחד על מנת לפגוע בו. במסגרת המבצע נתפס מטען חבלה גדול ונעצרו שבעה חשודים

המשטרה סיכלה חיסול פלילי שהיה מתוכנן להתבצע באזור השרון באמצעות מטען חבלה רב עצמה. יעד החיסול היה עבריין מוכר מאזור השרון. במסגרת המבצע נעצרו שבעה חשודים מארגוני פשיעה בדרום ובשרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המטען אותר בתחילת החודש בדירה בנתניה לאחר שהועבר ממקום למקום ברחבי הארץ. בין היתר הוחבא המטען על גג מבנה בחבצלת השרון ובחניון של בניין רב קומות בראשון לציון.

כשהתברר לחוקרים כי ישנו סיכוי ממשי שהמטען הועבר לנתניה לביצוע חיסול פלילי וכי קיים חשש לביטחונו של הציבור, הוחלט בפיקוד היחידה המרכזית של משטרת ישראל על ביצוע מעצרים בו זמנית החשודים ותפיסת המטען.

השוטרים פשטו במקביל על שלוש דירות באשקלון ובנתניה ועצרו את שבעת החשודים. במהלך המעצר תקפו החשודים את הכוח המשטרתי ואחד הקצינים נפצע קל. המטען אותר באחת הדירות ונוטרל למניעת פגיעה בחיי אדם.

במשטרה חושדים כי התקיים שיתוף פעולה של ארגון פשיעה מהדרום עם ארגון פשיעה מאזור השרון שחברו יחדיו על מנת לחסל את אותו יעד משותף מוכר באזור השרון. במשטרה טוענים כי העברת הפצצה נעשתה באופן מוסווה ובצורה מתוחכמת.

בתום חקירה מאומצת הצליחו חוקרי היחידה המרכזית של המשטרה לגבש תשתית ראייתית נגד החשודים בגין אחזקה והובלה של אמצעי לחימה וכן סחר באמצעי לחימה מסוכנים. פרקליטות מחוז דרום צפויה להגיש היום (ראשון) כתב אישום כנגד שבעת החשודים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.