הרצח בעפולה: "הילד שלי הלך סתם"

הוריו של יובל אוסדון, הנער בן ה-17 שנרצח לפנות בוקר בעפולה, מתקשים לעכל את האסון שפקד אותם. בשיחה עם חדשות 2 Online אמר אביו: "זה ילד שעובד ולומד, אני לא מבין מה קרה שם. לקחו לי חלק מהגוף". על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום

שעות לאחר הרצח של יובל אוסדון, תושב עפולה בן 17 שנדקר לפנות בוקר בעיר, בית המשפט הטיל צו איסור פרסום על פרטי חקירת הרצח. הוריו של יובל, שקיבלו את הבשורה המרה בשעות הבוקר המוקדמות, מתקשים לעכל את האסון הנורא שפקד אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אין לי מושג למה זה קרה, אין לי קצה חוט. מה שאני יודע זה שהילד הלך סתם וחלק מהגוף שלי נלקח ממני", אמר אביו של יובל, שם-טוב, בשיחה עם חדשות 2 Online. "זה ילד שעובד ולומד, אין לו שום רקע פלילי, הוא לא מסוכסך עם אף אחד, אין לו חובות".

"הוא ילד שלא קשור לכלום, אני עדיין לא מבין מה שקרה שם", ציין האב. "אני לא יודע על איזה רקע זה קרה, הלוואי שהייתי יודע. הרוצח או הרוצחים באו עם סכין כדי לרצוח את הבן שלי. אני מתפלל שבקרוב נדע מי זה ואני מתחנן בפני המשטרה שיביאו את הנאשמים לדין".

סמוך לשעה 03:35 נמסר למד"א מרחב גלבוע על פצוע מדקירה ברחוב אבן גבירול בעיר. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום העניקו לאוסדון טיפול ראשוני. "על הכביש שכב נער בן 17 מחוסר הכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א אמיר אלישע שהגיע למקום.

הצוותים העניקו לו טיפול בשטח ופינו אותו לבית החולים העמק בעיר במצב קשה מאוד, כשהוא מונשם. עם הגיעו לבית החולים הוכנס אוסדון לחדר ניתוח ושם נאבקו הרופאים על חייו, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום הדקירה בעפולה סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים וחקירת נסיבות התקרית. הערכה היא כי הרקע פלילי ונבדקת האפשרות כי הוא נדקר במהלך קטטה.