עפולה: נער בן 17 נדקר למוות

חשד לרצח: צוותי מגן דוד אדום הוזעקו לפנות בוקר לשכונת גבעת המורה בעיר לאחר שנער בן 17 נדקר בפלג גופו העליון. הפצוע הובהל לבית החולים במצב קשה אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, נבדקת האפשרות כי הנער נדקר במהלך קטטה

זירת הרצח בעפולה (ניב פייס)

חשד לרצח בעפולה: יובל אוסדון, תושב העיר בן 17 נדקר לפנות בוקר (שבת) בשכונת גבעת המורה בעיר, ככל הנראה במהלך קטטה. הוא הובהל לבית החולים במצב קשה מאוד, אך שם מת מפצעיו. המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעה 03:35 נמסר למד"א מרחב גלבוע על פצוע מדקירה ברחוב אבן גבירול בעיר. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום העניקו לאוסדון טיפול ראשוני. "על הכביש שכב נער בן 17 מחוסר הכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א אמיר אלישע שהגיע למקום.

הנרצח יובל אוסדון

הצוותים העניקו לו טיפול בשטח ופינו אותו לבית החולים העמק בעיר במצב קשה מאוד, כשהוא מונשם. עם הגיעו לבית החולים הוכנס אוסדון לחדר ניתוח ושם נאבקו הרופאים על חייו, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום הדקירה בעפולה סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים וחקירת נסיבות התקרית. הערכה היא כי הרקע פלילי ונבדקת האפשרות כי הוא נדקר במהלך קטטה.