ענבל אור עומתה עם אחד מעובדיה

פרסום ראשון: יזמית הנדל"ן עומתה בחקירתה עם אחד מעובדיה הבכירים, וככל הנראה צפויים לה עימותים נוספים עם עובדים בחברות שבבעלותה. אור נחקרה בין היתר על כך שלא התייצבה אתמול במשרדי המשטרה, אף על פי שזומנה לחקירה

אור, ארכיון (פלאש 90)

ענבל אור עומתה עם אחד מבעלי התפקידים הבכירים בחברות שבבעלותה - כך נודע לחדשות 2 Online. זו אינה החקירה האחרונה של אשת הנדל"ן. היא תידרש להתעמת עם בעלי תפקידים נוספים בחברה שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אור משתפת פעולה עם החוקרים ונותנת גרסה מלאה בתשובה לשאלות המופנות אליה. אור נחקרה בין היתר גם על כך שלא התייצבה אתמול במשרדי המשטרה, אף על פי שזומנה לחקירה.

מוקדם יותר היום, הגישה אור את תגובתה לבקשת כונס הנכסים הרשמי להחרים את ג'יפ הריינג'-רובר שלה וביקשה מבית המשפט לדחות את הבקשה ולהשאיר את הרכב ברשותה.

"אמנם מדובר ברכב יקר", טענה אור, "אבל לא תצמח שום תועלת באחסון וירידת ערכו במגרש. אחזקה ושימוש ברכב לאם חד-הורית האחראית לגידולם של 4 ילדים קטנים אינם מותרות, אלא בבחינת הכרח". 

במהלך הדיון אמרה אור כי היא שוקדת בימים אלה על הגשת דוח מפורט לבית המשפט, שיציג "מסכת רחבה של מצבת הנכסים לאשורה וההיבטים הכלכליים המפורטים ביחס לכל אחד מהפרויקטים ובאופן שיקל הן על בית המשפט והן על הכונס למילוי תפקידם".