"בוכריס שינה את גרסתו בעימות"

פרקליטה של המתלוננת נגד תא"ל בוכריס טוענים כי במהלך העימות מולה הוא סיפק גרסה אחרת מכפי שמסר בתחילת הפרשה. "כשהקצינה נחקרה בסבב הראשון נטען בפניה שבוכריס טען שהם נסחפו, בעימות הוא טען שהיא כפתה עצמה עליו", אמר. עורך דינו של בוכריס: "מכחיש לחלוטין את טענות המתלוננת"

תא"ל בוכריס (ארכיון) (פלאש 90)

תת אלוף אופק בוכריס שינה את גרסתו במהלך העימות עם המתלוננת נגדו - כך טוען פרקליטה של המתלוננת, עו"ד גיא פלנטר. "הוא נטש בעימות את גרסתו הראשונה", אמר הערב (שלישי) פלנטר בריאיון ל"שש עם עודד בן עמי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כשנחקרה הקצינה בסבב הראשון נטען בפניה שבוכריס טען שהם נסחפו, שהוא קיים עמה שיחת הבהרה ושזה לא יקרה עוד פעם", טען פלנטר. "את הגרסה הזו הוא  נטש בעימות וטען שהיא כפתה את עצמה עליו". 

"הוא ירד למקומות מאוד נמוכים והיא העמידה את הדברים על דיוקם", הדגיש פלנטר. "היא יצאה בתחושה טובה מאוד מהעימות והוא תרם לבירור האמת. היא חזרה בפרטי פרטים על התלונה שלה, ועימתה את בוכריס באומץ רב עם הדברים".

"היא הטיחה בו דברים כמו למשל 'איך מפקד מזמין את עצמו לביתה של פקודה'", הוא הוסיף. "לא אחת, היא דיברה בצורה אמוציונלית וכפי שנמסר לי לעתים הטונים עלו. היא אמרה שהיא מאוד מאוכזבת והטיחה בו שהוא צריך להתבייש".

"מה שהיה מאוד בולט זה שלא היה לבוכריס שום הסבר על שום מה היא תעליל עליו או תשקר", ציין הפרקליט. "היא אמרה שהייתה לה תקווה שכמפקד ומודל לחיקוי הוא ייקח אחריות על הדברים, ולו רק במעמד הזה של העימות".

פרקליטו של בוכריס, עו"ד אשר הלפרין, מסר בתגובה: "תא"ל אופק בוכריס מכחיש לחלוטין את טענות המתלוננת, וכך עשה גם לאורך עימות. אנו מגנים בכל תוקף את מי שמוכנים לפגוע פגיעה קשה בחקריה על מנת ליצור עוד ספין שקרי ולחץ פסול על מקבלי ההחלטות".