ענבל אור: השאירו אצלי את הריינג'-רובר

יזמית הנדל"ן הגישה בקשה לבית המשפט לדחות את דרישת כונס הנכסים להחרים את הג'יפ שברשותה: "זה אמנם רכב יקר, אבל אחזקה ושימוש ברכב לאם חד-הורית האחראית לגידולם של 4 ילדים קטנים אינם מותרות, אלא בבחינת הכרח"

אחרי שבשבוע שעבר הוציא שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין צו כינוס נכסים זמני על נכסיה של יזמית הנדל"ן, הגישה היום (שלישי) ענבל אור את תגובתה לבקשת כונס הנכסים הרשמי להחרים את ג'יפ הריינג-רובר שלה. אור מבקשת לדחות את הבקשה ולהשאיר את הרכב ברשותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אמנם מדובר ברכב יקר", טענה אור, "אבל לא תצמח שום תועלת באחסון וירידת ערכו במגרש. אחזקה ושימוש ברכב לאם חד-הורית האחראית לגידולם של 4 ילדים קטנים אינם מותרות, אלא בבחינת הכרח". 

במהלך הדיון אמרה אור כי היא שוקדת בימים אלה על הגשת דוח מפורט לבית המשפט, שיציג "מסכת רחבה של מצבת הנכסים לאשורה וההיבטים הכלכליים המפורטים ביחס לכל אחד מהפרויקטים ובאופן שיקל הן על בית המשפט והן על הכונס למילוי תפקידם".

אמה של אור התראיינה הבוקר לגלי צה"ל והביעה דאגה לשלומה של בתה. "היא שבורה", אמרה בתכנית "נכון להבוקר" עם ניב רסקין. "אני דואגת לנפשה, היא פשוט המומה, לא מבינה מה קורה. זו פשוט רעידת אדמה עבורנו".

האם הגיבה לטענות כי בתה מכרה דירות פעמיים ובצורה זו הונתה את לקוחותיה: "ככה זה קבוצות רכישה". אם עשתה בתה טעות כלשהי, כך טוענת האם, זה היה בכך שלא בדקה מספיק את העובדים שנכנסו לחברה. "הבת שלי סמכה על העובדים שלה בעיניים עצומות", אמרה. "בפרט על מי שקרוב לצלחת. היא פשוט סמכה, סגרה עיניים, נתנה להם לעשות מה שהם רוצים באיזו צורה שהם צריכים".

כשנשאלה מדוע לא התייצבה אתמול לחקירה במשטרה, אמרה האם כי "היא בכתה, היא פשוט התאבלה. כשאמרו לה שיש פירוק סופי לחברה היא נבהלה כל כך ולקחה את זה מאוד קשה. היא שבורה לחלוטין". האם אף הביעה את חששה מכך שבתה עלולה לפגוע בעצמה.

מכירת חיסול ב"אור סיטי" 

בתוך כך, היום נפתחו משרדי חברת "אור סיטי נדל"ן" במגדלי עזריאלי לקונים פוטנציאלים. לרשות הקונים יעמדו הריהוט וכל הציוד המשרדי, כל זאת על מנת לכסות את הוצאות פירוק החברה.

אתמול רשות המיסים הוציאה צו הקפאה לכל הנכסים האישיים של ענבל אור. הצו נוגע ל-12 נכסים בבעלות אישית של אור, וכולל בתוכו גם שני כלי רכב שברשותה. בכך, נאסר עליה לעשות כל פעולה בנושא הנדל"ן כמו מכירה או שיעבוד שלהם.