אמה של ענבל אור: "ענבל שבורה, עלולה לפגוע בעצמה"

בריאיון לגלי צה"ל הביעה מיכל אור חשש כי בתה עלולה לפגוע בעצמה בעקבות החשדות העומדים נגדה והפרסומים בכלי התקשורת. "זו רעידת אדמה בשבילנו", אמרה. "כשאמרו לה שיש פירוק סופי לחברה היא לקחה את זה מאד קשה"

תמכור ציוד. ענבל אור (חדשות 2)

אמה של יזמית הנדל"ן החשודה בפלילים ענבל אור, מיכל, הביעה הבוקר (שלישי) בריאיון לגלי צה"ל דאגה לשלומה של בתה. "היא שבורה", אמרה בתכנית "נכון להבוקר" עם ניב רסקין. "אני דואגת לנפשה, היא פשוט המומה, לא מבינה מה קורה. זו פשוט רעידת אדמה עבורנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אור הגיבה לטענות כי בתה מכרה דירות פעמיים ובצורה זו הונתה את לקוחותיה: "ככה זה קבוצות רכישה". אם עשתה בתה טעות כלשהי, כך טוענת האם, זה היה בכך שלא בדקה מספיק את העובדים שנכנסו לחברה. "הבת שלי סמכה על העובדים שלה בעיניים עצומות", אמרה. "בפרט על מי שקרוב לצלחת. היא פשוט סמכה, סגרה עיניים, נתנה להם לעשות מה שהם רוצים באיזו צורה שהם צריכים".

כשנשאלה מדוע לא התייצבה אתמול לחקירה במשטרה, אמרה האם כי "היא בכתה, היא פשוט התאבלה. כשאמרו לה שיש פירוק סופי לחברה היא נבהלה כל כך ולקחה את זה מאוד קשה. היא שבורה לחלוטין". האם אף הביעה את חששה מכך שבתה עלולה לפגוע בעצמה.

מכירת חיסול ב"אור סיטי" 

בתוך כך, היום ייפתחו משרדי חברת "אור סיטי נדל"ן" במגדלי עזריאלי לקונים פוטנציאלים. לרשות הקונים יעמדו הריהוט וכל הציוד המשרדי, כל זאת על מנת לכסות את הוצאות פירוק החברה.

אתמול רשות המיסים הוציאה צו הקפאה לכל הנכסים האישיים של ענבל אור. הצו נוגע ל-12 נכסים בבעלות אישית של אור, וכולל בתוכו גם שני כלי רכב שברשותה. בכך, נאסר עליה לעשות כל פעולה בנושא הנדל"ן כמו מכירה או שיעבוד שלהם.

מכירת חיסול במשרדים (חדשות 2)

במקביל, הגיעו אתמול גם שוטרים למלון בצפון תל אביב שבו אור מתאכסנת לאחר שהיתה אמורה להיחקר בחשדות בעניינה, אולם לא התייצבה בפני החוקרים. אור אמרה לשוטרים שהגיעו למקום כי היא חשה בכאבים בחזה.

אמבולנס ופרמדיקים של מד"א הוזעקו למלון כדי להעניק לה טיפול רפואי. כשעתיים לאחר מכן עזבו החוקרים והפרמדיקים את המלון, ואור נותרה בחדרה. "התחושות שלנו גרועות", אמרה אמה של אור זמן קצר לאחר המקרה. "יש לה הוכחות יפות מאוד למשטרה, אבל היא לא מרגישה טוב". כשנשאלה אם רודפים את בתה, השיבה - "כרגע לא רודפים אף אחד". ‎