היום: בוכריס יתעמת עם מתלוננת נוספת

חוקרי מצ"ח יערכו היום עימות ראשון בין אופק בוכריס לבין המתלוננת השנייה נגדו. הקצין הבכיר חשוד כי כששימשה המתלוננת כקצינה בלשכתו, הטריד אותה מינית וביצע בה מעשה מגונה. ביום ראשון פורסם בחדשות 2 כי בוכריס חשוד שניסה לשבש את החקירה נגדו

תת- אלוף בוכריס (דו"צ)

תת-אלוף אופק בוכריס, החשוד בעבירות מין חמורות, צפוי להתעמת היום (שלישי) עם המתלוננת השנייה בתיק נגדו, שבה ביצע לכאורה מעשים מגונים. מדובר בעימות השני לאחר שלפני כשבועיים עומת מול המתלוננת המרכזית נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בוכריס חשוד כי ביצע מעשים מגונים במתלוננת השנייה, ששירתה כקצינה בתפקיד רגיש בלשכתו. לטענתה הקצין הבכיר הטריד אותה מינית וביצע בה מעשה מגונה. ביום ראשון פורסם בחדשות 2 כי המשטרה הצבאית חוקרת חשד שלפיו תת-אלוף בוכריס ניסה לשבש את החקירה נגדו כשיצר קשר עם גרושהּ של המתלוננת.

את המידע על שיחת הטלפון העבירה המתלוננת לפרקליט שלה ומשם הועבר המידע לגורמי החקירה ולתביעה. במסגרת החקירה מסר הגרוש עדות לחוקרים. פרקליטי בוכריס מכחישים מכל וכל טענה לשיבוש ואומרים כי מדובר בטענה מופרכת מהיסוד. לדבריהם, הפרסום הזה הוא חלק ממסע הכפשות נגד בוכריס. הם אף הדגישו כי לא נחקר בנוגע לחשדות האלה, אך סירבו לומר האם אכן התקשר או לא לגרוש של המתלוננת.

גרסאות סותרות בעימות הקודם

לפני כשבועיים נערך לראשונה עימות בין בוכריס לבין המתלוננת המרכזית נגדו. העימות נמשך פחות משעה ובמהלכו טענה המתלוננת כי נאנסה על ידו מספר פעמים. בוכריס מצידו שב והכחיש את הדברים. זמן קצר קודם לכן נלקחה המתלוננת בליווי חוקרי מצ"ח לבסיס והצביעה על המקומות שבהם, לטענתה, הותקפה על ידו.

בסוף השבוע שעבר פורסם בחלק מכלי התקשורת כי במהלך העימות חזרה בה המתלוננת מהטענה שנאנסה, אך עורכות דינה הבהירו כי הפרסום אינו נכון. "ככל הנראה מדובר במשאלת לב של מאן דהוא, שכן לא היו דברים מעולם", מסרו עורכות הדין ליאת בהר כהן ואביטל דנון.