צו הקפאה לכל הנכסים האישיים של ענבל אור

ממשיכה להסתבך: זמן קצר לאחר שחוקרי המשטרה עזבו את המלון שבו שוהה יזמית הנדל"ן בת"א, רשות המסים הוציאה צו להקפאת כל נכסיה. מוקדם יותר לא התייצבה אור לחקירה לאחר שהתלוננה על כאבים בחזה

רשות המיסים הוציאה צו הקפאה לכל הנכסים האישיים של יזמית הנדל"ן ענבל אור. הצו נוגע ל-12 נכסים בבעלות אישית של אור, וכולל בתוכו גם שני כלי רכב שברשותה. בכך, אסור לה לעשות כל פעולה בנושא הנדל"ן כמו מכירה או שיעבוד שלהם. מוקדם יותר היום הגיעו שוטרים למלון בצפון תל אביב שבו אור מתאכסנת לאחר שהבוקר היתה אמורה להיחקר בחשדות בעניינה, אולם לא התייצבה בפני החוקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אור אמרה לשוטרים שהגיעו למקום כי היא חשה בכאבים בחזה. אמבולנס ופרמדיקים של מד"א הוזעקו למלון כדי להעניק לה טיפול רפואי. כשעתיים לאחר מכן עזבו החוקרים והפרמדיקים את המלון, ואור נותרה בחדרה. "התחושות שלנו גרועות", אמרה אמה של אור זמן קצר לאחר המקרה. "יש לה הוכחות יפות מאוד למשטרה, אבל היא לא מרגישה טוב". כשנשאלה אם רודפים את בתה, השיבה - "כרגע לא רודפים אף אחד". ‎

אמבולנס הוזעק למלון (עזרי עמרם, חדשות 2)

אור היתה אמורה להגיע להמשך חקירתה בנוגע לחשדות שהתעוררו בעניינה בגין מרמה, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועבירות נוספות. החוקרים מתמקדים בדוח הנאמן שהראה כי אור הונתה לכאורה רוכשי דירות וכי נהגה לרשום דירות על שמם של שני רוכשים.

במסגרת החקירה שמתבצעת ביחידה לחקירות הונאה במחוז תל אביב, החל איסוף מסמכים הקשורים לפעילויותיה העסקיות של אור. החקירה החלה ככל הנראה בעקבות תלונה של אחד מרוכשי הדירות שגילה לאחר שביצע את העסקה כי היא נמכרה לאנשים נוספים.

השוטרים הגיעו למלון בה שהתה אור (עזרי עמרם, חדשות 2)
 

במקביל לחקירת המשטרה דווח כי אור תגיש היום תלונה במשטרה בגין מעילה בכספי החברה מצד בכירים בחברה שעמדה בראשה. בריאיון ל"אולפן שישי" רמזה אור שהיא מתחילה לחקור חשדות אלה, ובמהלך סוף השבוע העבירה מכתב ראשוני למשטרה לפיו היא מתכוונת להציג את ההאשמות הללו ולגבות אותם במסמכים.

בשלב זה לא ברור היקף המעילה עליה דיברה אור, ובאילו כספים מדובר. העובדים מצדם תקפו בחריפות את אור באמצעות עורכי דינם, וטענו כי אין שחר לטענות.