אחרי הפרסום בחדשות 2 Online: נעצר חשוד בתקיפה מינית של ילד

בשבוע שעבר פרסמנו את תיעוד המקרה בחדר המדרגות של בניין מגורים בבני ברק, בו נראים הגבר והילד בן התשע. הסרטון שהגיע לידי המשטרה איפשר את תפיסת החשוד - צעיר בן 25 ממודיעין עילית

בשבוע שעבר פרסמנו בחדשות 2 Online תיעוד של חשד לתקיפה מינית של ילד בן תשע בחדר מדרגות של בניין מגורים בבני ברק. הסרטון ממצלמות האבטחה הוביל לפתיחת חקירה, ולפנות בוקר (ראשון) עצרה המשטרה חשוד במעשה - צעיר בן 25 ממודיעין עילית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה הגבר כשהוא בוחן את מבואת הכניסה לבניין, ככל הנראה בכדי לוודא שאין אף אדם שנמצא במקום. לאחר מכן, האיש - שלא ידע על קיומן של המצלמות - נעמד מאחורי הילד וניסה על פי החשד לגעת בו באזורים אינטימיים.

בשלב זה, הילד נרתע ממעשיו של האיש והתרחק ממנו. הוא החל לצעוד אל מחוץ לבניין, תוך שהוא מעיף מבט לאחור בכדי לבחון את זהות האיש שמאחוריו. שניות לאחר מכן, יצא האיש מהבניין והחל לצעוד לכיוון אחר.

חקירה משטרתית בעקבות הסרטון

אחד השכנים ששמע את תלונותיו של הילד ניגש למצלמות האבטחה ושלף את התיעוד המפליל. הסרטון הגיע לידי עמותת "לא תשתוק", המספקת תמיכה לקורבנות תקיפה מינית מהמגזר החרדי, והיא הפיצה את הסרטון ברשתות החברתיות. בנוסף, פנה נציג של העמותה למשטרה והעביר להם מידע על אדם שסיפק עדות בנוגע למקרה - עדות שאפשרה את מעצרו של החשוד.

לפניות לכתבת: ch2news.avivitm@gmail.com