בית שמש: אב נעצר בחשד שביצע עבירות מין בבתו במשך חצי שנה

המשטרה עצרה תושב בית שמש בשנות ה-50 לחייו בחשד שביצע מין בבתו בת ה-22 במשך כחצי שנה. מהחקירה עלה כי האב טס לארה"ב כדי להביא את בתו לארץ, שם לפי החשד ביצע בה לראשונה עבירות מין. האב, שיובא מחר להארכת מעצר, מכחיש את החשדות - אך במשטרה בוחנים אם ביצע עבירות מין נגד בני משפחה נוספים

חשד: אב ביצע עבירות מין בבתו (חדשות 2)

המשטרה עצרה היום (חמישי) תושב בית שמש בשנות ה-50 לחייו בחשד שביצע עבירות אינוס, מעשה סדום ומעשים מגונים בבתו בת ה-22 במשך תקופה של כחצי שנה. מהחקירה עלה כי האב טס לארצות הברית כדי להביא את בתו לארץ, שם לפי החשד ביצע בה לראשונה עבירות מין. המעשים נמשכו גם לאחר שהשניים חזרו לישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעצרו של החשוד התאפשר בזכות דיווח של גורמי רווחה על המקרה, ומיד נפתחה חקירה נגד האב. במסגרת החקירה הוצאה הצעירה מבית הוריה על ידי גורמי הרווחה. החשוד יובא מחר לבית משפט השלום לדיון בהארכת מעצרו.

ממצאים ראשוניים של החקירה עולה כי האב טס לארה"ב לפני כחצי שנה להביא את בתו הבכורה לארץ לאחר שסיפרה לו כי בעלה מתעלל בה נפשית ומינית. לפי החשד, עבירות המין המיוחסות לאב בוצעו לראשונה עוד כשהשניים שהו בארצות הברית והמשיכו עם חזרתם ארצה, בבית המשפחה במקומות ציבוריים כאחד.

האב, אשר שמכחיש בחקירתו את המיוחס לו וטוען כי מעלילים כנגדו. במקביל, בוחנים במשטרה חשד לפיו האב התעלל מינית גם שאר בני המשפחה.