"הטיפול שעברתי לא קיים, הוא המציא אותו כדי לממש את תאוותו"

בריאיון ראשון ובלעדי מספרת מתלוננת נוספת נגד הגינקולוג הנודע על מה שלטענתה עולל לה בחדר הטיפולים - ועל העימות מולו בחדר החקירות: "כמה זמן חשבת שתוכל להסתיר מה שעשית? היית צריך לחשוב על זה"

"כמה זמן חשבת שתוכל להסתיר את זה? שנשים יהיו טיפשות וקטנות ולא יתלוננו?": בריאיון בלעדי לחדשות 2, מספרת מתלוננת נוספת נגד הגינקולוג הנודע על מה שלטענתה עולל לה בחדר הטיפולים. אתמול בחדר החקירות היא התעמתה עם רופא הנשים שלדבריה אנס אותה פעמיים במהלך טיפול - ומספרת גם על ההאשמות שהטיחה בו במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא ניסה מאוד לשחק על הקטע של: 'אני מסכן, תראו מה עשיתן לי, אני באתי לעזור לכן, וזה מה שאתן עושות לי', ואז אמרתי לו: היית צריך לחשוב על זה לפני מה שעשית", מספרת המתלוננת שהטיחה בו: "כמה זמן חשבת שתוכל להסתיר את זה? כמה זמן חשבת שנשים יהיו טיפשות וקטנות ולא יתלוננו?".

המתלוננת הגיעה לרופא הנשים המפורסם בעקבות המלצות של חברות: "הוא רופא עם שם ובבית חולים שזה מקום מסודר. זה רופא שמגיעים אליו דרך המלצות ומאוד מאוד טובות, אז אתה מרגיש שאתה בידיים טובות ושאין מה לחשוש או לחשוד והכל בסדר".

(חדשות 2)


אלא שאז הבינה כי בחדר הטיפולים קרה משהו נורא, משהו שאסור שיקרה: "כשבדקתי עם המטפלת שלי היום מה הטיפולים המקובלים, הטיפול שהוא עשה לי לא עלה כטיפול מקובל. כשאני חוקרת באינטרנט טיפולים מקובלים בארץ ובחו"ל, הטיפול הזה לא קיים. אין לו שום תיעוד בשום מקום כטיפול מקובל או טיפול בכלל. אי אפשר לקרוא לזה טיפול".

"הוא אמר לי: 'כמה את נהנית מ-1 עד 5' והבנתי שמשהו קורה פה"

המתלוננת התלבטה אם להתלונן נגד הגינקולוג, שהוא גם מטפל מיני - ולא ידעה האם המעשים שביצע בה הם חוקיים ומהווים חלק מהטיפול - עד ששמעה את דבריה של המתלוננת הראשונה בריאיון שהעניקה למהדורה המרכזית.

"האסימון נפל כשראיתי את המתלוננת הראשונה בטלוויזיה, ומה שהדהד במה שהיא אמרה היה שהוא השתמש באותן מילים: 'תגידי כמה את נהנית מ-1 עד 5'. זה בדיוק מה שהוא אמר לי. אז אמרתי אני לא היחידה שמרגישה מוזר, משהו קורה פה".

(חדשות 2)


"הטיפול שהוא עשה לא מקובל לא כרופא נשים ולא כסקסולוג", הוסיפה המתלוננת, "הטיפול הזה לא מקובל לא במסגרת הזו, לא בשנייה ובטח שלא ביחד. זה טיפול שהסקסולוג הזה או מישהו המציא לצורך ניצול או תאווה כלשהי".

פרקליטו של הגינקולוג: "הוא פעל באופן המקצועי ביותר"

למרות החשדות הכבדים ושלוש מתלוננות נגדו, הגינקולוג הורשה לעבוד במשך חודשים ולקבל נשים במרפאה הפרטית שלו - ובאחד מבתי החולים המרכזיים בארץ.
"צר לי שלאחר שיש שלוש מתלוננות שמלמדות על שיטת פעולה, עדיין שמו של החשוד בכובעו כרופא נותר תחת איסור פרסום", מסרה פרקליטתה של המתלוננת הראשונה, עו"ד שלומציון מנדלמן.

עו"ד ניר יאסלוביץ'


"אם לא די בשלוש מתלוננות שמספרות על דפוס פעולה דומה כדי להביא לפתיחת חקירה וביסוס, אולי יש מתלוננות נוספות וזה עדיין לא הותר לפרסום", היא מוסיפה.
פרקליטו של הגינקולוג, עו"ד ניר יאסלוביץ', מסר בתגובה: "אנו בטוחים שתוך זמן קצר יוכח שכל פעולותיו של גינקולוג נעשו באופן המקצועי ביותר ולא נפל פגם כשלהו בהתנהלותו המקצועית".